Rihanna dla River Island - mamy zdjęcia i ceny!

Zobaczcie pierwsze zdjęcia kampanii promującej kolekcję Barbadoski. Mamy też kilka produktów wraz z cenami. Zagłosujcie w sondażu i oceńcie kolekcję Rihanny!

W końcu doczekałyśmy się pierwszych zdjęć promujących autorską kolekcję Rihanny . Pokaz River Island wzbudził jednak wiele kontrowersji. Premiera linii miała miejsce na londyńskim tygodniu mody, co nie spodobało się wielu modowym konserwatystom. Gdyby tego było mało show opóźnił się o godzinę!

 

Czy warto było tyle czekać? Zdania są podzielone. Na naszym FACEBOOKU większość z was napisała, że bardziej od kolekcji podobała wam się oprawa wizualna i muzyczna! "Ubieram się zgodnie ze swoim nastrojem, dlatego kolekcja reprezentuje mój charakter i rozmaite nastroje, którym zdarza mi się ulegać" - broni się Rihanna.

My widzimy przede wszystkim silne uczucie do lat dziewięćdziesiątych, które udzieliło się również autorowi sesji zdjęciowej. W kolekcji obok robotniczych kombinezonów znajdziecie seksowne sukienki na ramiączkach, szorty i krótkie bluzki. Zajrzycie do naszej GALERII . Znajdziecie tu packshoty wraz z cenami (w funtach), zdjęcia sylwetek i kampanię!

Jak oceniacie kolekcję? Zagłosujcie w naszym SONDAŻU.

Kolekcja Rihanny dla River Island to:
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.