Rene Furterer Absolute Keratine - luksusowa linia odbudowująca włókno włosa

Rene Furterer wprowadza linię silnie odbudowującą włókno włosa na bazie naturalnej, roślinnej keratyny. Do jakich włosów? Do bardzo zniszczonych i często poddawanych zabiegom fryzjerskim i stylizacyjnym, które potrzebują regeneracji. Nie jest to gama do włosów po prostu suchych czy łamliwych (wtedy polecamy Karite), tylko tych naprawdę nadwyrężonych.

ABSOLUE KÉRATINE to nowa ekskluzywna linia marki René Furterer oparta na keratynie pochodzenia roślinnego, aby dogłębnie odbudować włosy bardzo zniszczone i łamliwe, które na skutek zabiegów fryzjerskich i stylizacyjnych uległy osłabieniu i wymagają kompletnej regeneracji. Profesjonalne, bogate w składniki odbudowujące formuły działają jak luksusowe spa, zaspokajając potrzeby najbardziej wymagających, uszkodzonych włosów.

Włosy, które na skutek intensywnych, silnie działających zabiegów uległy uszkodzeniu, tracą siłę i elastyczność. Zabiegi chemiczne (farbowanie, odbarwianie) oraz mechaniczne (stylizacje, przegrzanie, stosowanie prostownicy) mogą powodować uszkodzenie włókna włosów na wielu poziomach:

* uszkodzeniu ulega naturalny zewnętrzny płaszcz hydrolipidowy, utrzymujący nawilżenie,

* uszkodzona zostaje warstwa łuskowa, co powoduje uniesienie łusek, objawiające się szorstkością, brakiem blasku, łamliwością i skutkujące ułatwieniem dostępu do wnętrza włosa,

* uszkodzenie wewnętrznej warstwy korowej włókna powoduje naruszenie systemu włókien keratynowych i degradację cementu międzykomórkowego, utrzymującego włókna keratynowe.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE Szampon głęboko odbudowujący 200ml, 100zł (wyłącznie w Sephora)

Delikatnie oczyszcza, by włosom zniszczonym i uszkodzonym zapewnić łagodną kąpiel regenerującą. Intensywnie odbudowuje strukturę włosów, korzystając z wyjątkowej, ekskluzywnej formuły łączącej Keratynę roślinną, Biocymentynę i Olej z lnicznika. Bogata, perłowa konsystencja o pobudzającym, eleganckim zapachu, jest w pełni naturalna (100% składników) i nie zawiera powierzchniowo czynnych siarczanów (SLS) ani silikonów. Obecność kompleksu kationowego zmiękcza wodę.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE Maska głęboko odbudowująca 200ml, 230zł (wyłącznie w Sephora)

Stanowi intensywnie regenerującą kurację SOS, przywracającą włosom zniszczonym i uszkodzonym siłę i elastyczność. Działa dogłębnie, wykorzystując dobroczynną moc Keratyny roślinnej, Biocymentyny i Oleju z lnicznika, naprawiając uszkodzenia i odtwarzając prawidłową budowę włókien włosów. Bogata, nasycona wysoko stężonymi składnikami aktywnymi formuła Maski ma w pełni naturalny skład (100%) i nie zawiera silikonów.

RENÉ FURTERER ABSOLUE KÉRATINE Odżywka głęboko odbudowująca (bez spłukiwania) 100ml, 130zł (wyłącznie w Sephora)

Intensywnie odbudowuje strukturę włosów zniszczonych i uszkodzonych, wykorzystując ekskluzywny kompleks Keratyny roślinnej, Biocymentyny i Oleju z lnicznika. Formułę w pełni naturalnej (100%), nasyconej wysoko stężonymi składnikami aktywnymi i nie zawierającej silikonów Odżywki uzupełnia Olej sezamowy. Efekt: miękkie, błyszczące, łatwe do ułożenia włosy.

Więcej o: