Nowe kosmetyki do demakijażu Bielenda

Oczyszczanie skóry to podstawa codziennej pielęgnacji. Linia preparatów do oczyszczania i demakijażu twarzy, oczu i ust EXPERT CZYSTEJ SKÓRY, dzięki połączeniu kwasu hialuronowego, odżywczych olejków, miceli i substancji kojących oraz Technologii Aktywnych Mikro Bąbelków gwarantuje szybki, łatwy i dokładny demakijaż, bez potrzeby mocnego pocierania i użycia wody.

Bielenda EXPERT CZYSTEJ SKÓRY Specjalistyczny płyn do demakijażu oczu i zagęszczonych rzęs

Pojemność: 150ml, cena: ok. 9zł

Płyn micelarny jest bezpieczny dla oczu z przedłużonymi, zagęszczonymi i doklejonymi rzęsami. Skutecznie usuwa makijaż. Bezolejowa formuła nie rozpuszcza kleju, jest bezpieczna dla naturalnych i sztucznych rzęs. Preparat jest bezzapachowy, łagodny nawet dla wrażliwych oczu. Bezpieczny dla makijażu permanentnego oraz dla osób noszących szkła kontaktowe. Nie wymaga pocierania i spłukiwania.

Bielenda EXPERT CZYSTEJ SKÓRY Odżywczy 2-fazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Pojemność: 150ml, cena: ok. 9zł

Zawiera niezwykle efektywne połączenie olejku arganowego zawartego w fazie olejowej, z kwasem hialuronowym w fazie wodnej. Faza olejowa gwarantuje skuteczny i ekspresowy demakijaż oczu (ołówki, cienie, wodoodporne tusze do rzęs) i ust (błyszczyki, szminki) bez potrzeby pocierania. Faza wodna zapewnia perfekcyjne oczyszczenie i odświeżenie skóry. Olejek arganowy regeneruje i odżywia delikatną skórę pod oczami i na powiekach, skutecznie wzmacnia, chroni i pielęgnuje rzęsy. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża cienką i delikatną skórę wokół oczu. Alantoina koi, łagodzi podrażnienia. Preparat jest bezzapachowy, delikatny i łagodny dla wrażliwych oczu. Koi i łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy, nie wysusza skóry. Jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

Bielenda EXPERT CZYSTEJ SKÓRY Nawilżający 2-fazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Pojemność: 150ml, cena: ok 9zł

Płyn zawiera olejek marula, który regeneruje i odżywia delikatną skórę pod oczami i na powiekach. Skutecznie wzmacnia, chroni i pielęgnuje rzęsy. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża cienką i delikatną skórę wokół oczu. D-Panthenol koi, regeneruje i optymalnie nawilża. Preparat jest bezzapachowy, delikatny i łagodny nawet dla wrażliwych oczu. Koi, łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy, nie wysusza skóry. Jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe. Skora wokół oczu jest gładka i zregenerowana, a rzęsy wypielęgnowane.

Więcej o:
Copyright © Agora SA