Nowe produkty do demakijażu Golden Rose

Marka Golden Rose, która do tej pory znana była przede wszystkim ze swoich kosmetyków do makijażu, wprowadziła właśnie na rynek pierwsze produkty do pielęgnacji twarzy. To mleczko do demakijażu, płyn micelarny, tonik i płyn dwufazowy.

FACIAL CLEANSING MILK to nowe mleczko do demakijażu twarzy marki Golden Rose. Delikatnie i bardzo dokładnie usuwa makijaż, wszelkiego rodzaju zabrudzenia i zanieczyszczenia skóry. Mleczko działa nie tylko oczyszczająco, ale również pielęgnująco. Przynosi skórze ukojenie i nawilża ją. Wszytko za sprawą dobroczynnego składnika - oleju Japonica Camellia (oleju z Kamelii), technologii hydrakocept pochodnych cukrów, skwalenu, witaminy E oraz pantenolu. Olej z Kamelii jest naturalnym emolientem, czyli preparatem, którego zadaniem jest natłuszczenie skóry. Dzięki temu może ona pozostać nawilżona, nie tracąc swojej naturalnej wilgotności.

Cena: 16,90 zł

MICELLAR CLEANSING WATER to nowy, oczyszczający płyn micelarny marki Golden Rose. Za sprawą działania technologii micelarnej delikatnie i bardzo dokładnie usuwa makijaż i codzienne zanieczyszczenia z każdego typu skóry. W preparacie zastosowano specjalną formułę, która zapewnia idealne oczyszczenie skóry bez konieczności jej drażniącego pocierania. Preparatu nie musimy również zmywać z twarzy po demakijażu. Olej Japonica Camellia (olej z Kamelii), technologia hydrakoncept pochodnych cukrów i biosacharydy pozostawiają skórę gładką, odświeżoną i ukojoną.

Cena: 14,30 zł

PURIFYING TONIC to nowy, oczyszczający tonik do twarzy marki Golden Rose. Ma za zadanie delikatnie oczyszczać, rozjaśniać i tonizować każdy typ skóry. Jego specjalna formuła zawiera składniki, dzięki którym skóra pozostaje nawilżona przez cały dzień. Woda z oczaru pozwala zwęzić rozszerzone pory. Formułę toniku wzbogacono dodatkowo o olej z Kamelii - naturalny emolient zatrzymujący wilgoć w skórze - oraz aminokwasy. Te ostatnie są naturalną barierę chroniącą skórę przed niekorzystnymi czynnikami środowiska zewnętrznego.

Cena: 12,90 zł

TWO PHASE MAKE-UP REMOVER to nowy, dwufazowy płyn do demakijażu marki Golden Rose. Delikatnie, ale bardzo skutecznie usuwa makijaż z ust i oczu. Poradzi sobie nawet z wodoodpornymi kosmetykami. A że od preparatów tego typu oczekujemy czegoś więcej niż tylko oczyszczania skóry, działa on również ochronnie i pielęgnująco. Chroni delikatne okolice oczu i rzęsy. Preparat został bowiem dodatkowo wzbogacony o specjalny składnik komplementarny, który stosowany jest w celu ochrony rzęs. Jednocześnie wzmacnia je, aby nie wypadały w trakcie usuwania makijażu.

Cena: 15,70 zł

Więcej o:
Copyright © Agora SA