Testujemy: Style Eye-Con No.3 Marc Jacobs Beauty

Jedwabiste potrójne cienie z kolekcji kosmetyków Marca Jacobsa zachwycają pięknym opakowaniem. A czy zawartość także zachwyca? Sprawdźcie, co sądzimy o tym produkcie.

Style Eye-Con No.3 to trzy jedwabiste cienie z makijażowej kolekcji Marc Jacobs Beuaty. Przetestowałyśmy zestaw The Rebel, w którego skład wchodzą trzy odcienie: beż, błyszczący fiolet i matowy bakłażan.

Opakowanie : Dbałość o szczegóły i wykonanie wszystkich kosmetyków z kolekcji Marc Jacobs Beauty zachwyca. Cienie zamknięte zostały w czarnej, opływowej kasetce otwierającej się za pomocą dyskretnego przycisku. Opakowanie dodatkowo chroni małe etui wykonane z materiału. W środku oprócz cieni mamy do dyspozycji lusterko oraz osobno zapakowany pędzelek.

Szkice Marca JacobsaSzkice Marca Jacobsa Marc Jacobs Beuty Marc Jacobs Beuty - szkice

Cienie : Mocno napigmentowane i naprawdę bardzo trwałe (bez uszczerbku przetrwały 10-godzinną imprezę), co w przypadku ciemnych kolorów ma duże znaczenie. Bardzo fajnie rozprowadzają się na powiece, dzięki czemu uzyskanie jaśniejszego bądź ciemniejszego efektu jest bardzo łatwe. Kolor jest trwały, a cień nie rozwarstwia się, ani nie roluje.

Cienie Marc Jacobs BeautyCienie Marc Jacobs Beauty Marc Jacobs Beauty Marc Jacobs Beauty

Ocena: Najwyższa 5/5

Cena : 175 zł/ dostępność wyłącznie w perfumeriach Sephora

Materiały partnerów

zobacz wybrane produkty

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.