Sasha Pivovarova twarzą Reserved

Reserved zaprosiło do jesiennej kampanii kolejną top modelkę. Marce udało się zdobyć kontrakt z Sashą Pivovarovą!

Do tej pory twarzami kampanii Beautiful Story Reserved byli Ania Jagodzińska, Karmen Pedaru, Magdalena Frąckowiak i Tobias Sorensen. Najwyraźniej Reserved nie ma zamiaru spocząć na laurach i w swoje szeregi zaprasza kolejne świetne nazwiska.

Sasha Pivovarova , to obecnie jedna z najbardziej rozchwytywanych top modelek na świecie. Swoją karierę rozpoczęła w 2005 roku - kontraktem reklamowym z Miuccią Pradą. Wielokrotnie pojawiała się na okładkach takich magazynów jak V Magazine, Numero czy Vogue w edycji rosyjskiej, brytyjskiej, japońskiej czy australijskiej. Włoska okładka Vogua gościła ją aż pięć razy.

Sasha na okładce Vogue'a

Na zdjęciach będzie jej towarzyszył Jacey Elthalion - brytyjski top model, który w sezonie jesień-zima 2011 jest twarzą męskiej kolekcji w kampanii Beautiful Story. Gościł on na wielu okładkach magazynów takich jak GQ czy Numero. Pozował również do kampanii Guess i Polo Ralph Lauren.

Zdjęcia do sesji wykona najlepszy polski duet fotograficzny Zuza Krajewska i Bartek Wieczorek , tłem będą ulice Paryża i ich specyficzny, jedyny w swoim rodzaju klimat.

Wkrótce pokażemy zdjęcia, szukajcie ich na Groszkach!

Więcej:

Limitowana edycja koszulek Reserved

Znane modelki w polskich kampaniach:
Więcej o:
Copyright © Agora SA