Kopertówki IW-Design

Poręczne, eleganckie i oryginalne zarazem - kopertówki IW-Design to nowość w niedawno otwartym sklepie internetowym Full of Style.

Do niedawna kopertówki kojarzyły się tylko z wieczorowymi kreacjami i wraz z końcem karnawału wiele kobiet rzuciło je wgłąb szafy czekając na wyjątkowe okazje. Tymczasem projektanci od kliku sezonów przekonują, że kopertówki świetnie pasują również do codziennych, casualowych stylizacji. Noszone do letnich sukienek, a nawet jeansów nadają całości nonszalancji i szyku.

Nas bardzo przekonuje ten pomysł, tym bardziej po przejrzeniu wielu inspirujących blogów z modą uliczną. Kopertówki w wersji casual pojawiają się również w wielu aktualnych lookbookach.

Kopertówka IW Design, FullofStyle.plKopertówka IW Design, FullofStyle.pl IW Design, FullofStyle.plKopertówka IW Design, FullofStyle.plKopertówka IW Design, FullofStyle.pl IW Design, FullofStyle.pl

Dlatego ucieszyła nas nowa oferta butiku Full of Style (niedawno o nim pisałyśmy ) W sklepie pojawiły się małe, poręczne torebeczki marki IW-Design - proste, o powtarzalnym kroju, ale zachwycające bogactwem wzorów oraz wykończeniem.

Klasyczne modele wyróżniają się niebanalnymi kolorami i sposobem łączenia faktur. Można je nosić do wieczorowych kreacji, ale to również świetna propozycja do noszenia na co dzień - żywe kolory (również na podszewkach) odejmują im wieczorowej powagi, dzięki czemu torebki sprawdzą się w radosnych, letnich aranżacjach .

Więcej modeli możecie zobaczyć na stronie IW-Desing , natomiast można je kupić w promocyjnej cenie 155zł na stronie FullofStyle.pl .

Więcej:

Giles Deacon dla Nine West

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.