Apart - kolekcja z rzemykami, wiosna 2011

Etniczną biżuterię Apart, złożoną z rzemyków i hodowanych pereł, reklamuje Anja Rubik. Zobacz kolekcję i ceny.

Głośno było o sesji zdjęciowej Anji Rubik w Australii . Zebrano bowiem najlepszą ekipę, a zdjęcia wykonał Marcin Tyszka. Anja spacerowała po plaży i zwiedzała Sydney razem z narzeczonym.

Najważniejsza jednak była biżuteria Apart , którą reklamowała modelka. Nowy sezon to na pewno kolekcja Beads, która wprowadza zupełnie nowe modele charmsów.

Ale to także kolekcja skierowana do młodszych dziewczyn, o mniej zasobnych portfelach, bo wiadomo, że za diamenty płacić trzeba słono.

Trochę mniej za to kosztują naszyjniki i bransoletki Apart z kolorowymi perłami hodowanymi, bo można kupić coś już od 79 zł.

Perły hodowane na zwojach rzemyków, Apart, 94 zł

Kolekcja jest typowo letnia, przeznaczona na upalne dni. Wyraźnie widać etniczne inspiracje , można się nawet pokusić o stwierdzenie, że firma wzorowała się na plemiennych naszyjnikach Aborygenów, co tylko wyszło jej na dobre. Perły , umieszczone są bowiem na zwojach rzemyków, które zdobią szyje i nadgarstki. To delikatna, bezpretensjonalna, nie rzucająca się w oczy biżuteria, która prezentuje się na opalonej skórze bardzo atrakcyjnie.

Perły są w kolorach sezonu, pastelowe: zielone, różowe, kremowe, brązowe i miedziane , świetnie połączą się ze zwiewnymi sukienkami, kompletami safari i szmizjerkami khaki.

Więcej:

Na wiosnę: kolorowe bransoletki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.