Lanvin dla H&M - drugie zdjęcie

Jak długo to jeszcze potrwa? Oficjalne komunikaty jako datę publikacji pierwszych fotografii z kolekcji Lanvin dla H&M podawały 2 listopada. Tymczasem do sieci kampania trafia zdjęcie po zdjęciu, stopniując napięcie internautów, którzy wręcz na nie polują.

Przed chwilą H&M opublikowało drugie zdjęcie - tym razem z dwiema modelkami. Natasha Poly wkracza do pokoju hotelowego ubrana w sukienkę koktajlową w różowo-brunatny wzór kwiatowy. Druga modelka, stojąca za drzwiami zostaje zaskoczona w intymnej chwili. Ma na sobie równie elegancką kreację z dużą, rozbudowaną bufką a z ręki prawie wypada jej kopertówka w cętki. Obydwie prezentują wieczorowe buty na zwężanych ku dołowi obcasach. Stylistyka kolekcji Lanvin dla H&M nie zaskakuje - drapowania, materiały i fasony są bardzo charakterystyczne dla twórczości Albera Elbaza.

Jeśli chodzi o samą kampanię, zastanawiamy się kiedy ta zabawa z fashionistami nam się znudzi. Im bardziej ostentacyjne staje się dozowanie informacji o kolekcji, tym bardziej czujemy się zniecierpliwione. Jedno jest pewne - pod H&M już 23 listopada na pewno znów rozpęta się szaleństwo.

Tu obejrzycie pierwsze zdjęcie z kampanii Lanvin dla H&M i trailer.

Więcej:

Pasiaste nowości w H&M

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.