Anja Rubik prezentuje jesienną kolekcję H&M

Polka w kampanii H&M na jesień 2010!

Nasz najlepszy towar eksportowy z branży modowej dostąpił zaszczytu wzięcia udziału w kampanii jednej z najpopularniejszych marek odzieżowych na świecie! Dzięki temu wizerunek Anji Rubik będzie przez najbliższe miesiące widniał w magazynie marki dystrybuowanym na całym globie!

Wygląda na to, że nasza najlepsza modelka osiągnęła tak niebywale wysokie miejsce w rankingu modelek nie bez powodu. Ubrania, które prezentuje na sesji zdjęciowej w większości są już wyprzedane, niektóre zaś jeszcze nie dotarły do sklepów, a setki klientek próbują dokonać na nie rezerwacji. Jak widać, z pewnością można zaliczać Anję do grona topmodelek, które czego się nie dotkną, zamieniają w złoto...

Sesja nazwana została "Arizona Dream ". Miejsce zostało potraktowane dość przekornie - wybrano gorącą pustynię , podczas gdy w Europie zaczyna doskwierać chłód. Podoba się nam ten niebanalny pomysł! Na zdjęciach zobaczyć można mnóstwo piasku, pięknie konie oraz fantastyczne ubrania H&M . Dominują brązy, beże i szarości, grube dzianiny w połączeniu z dżinsowym dołem oraz piękne kozaki z szeroką cholewką.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z kampanii w galerii. Umieściłyśmy tam informacje o tym, czy rzeczy są jeszcze dostępne oraz ile kosztują.

Jak podoba się Wam jesienna sesja H&M z Anją Rubik ?

Anna Szulc

Czytaj dalej:

Przegląd szarych botków i kozaków

Nowa kolekcja Stradivarius

Więcej o: