W dżinsach na wesele!

Z ostatnich badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii wynika, że więcej niż 60% kobiet z chęcią założyłoby dżinsy na wesele.

Ankietę przeprowadzono w centrach handlowych. Wzięło w niej udział ponad 1800 kobiet w wieku 25-20 lat. Z tego badania wynikło, że większość ankietowanych uważa, że dżinsy są odpowiednim strojem na wszelkie okazje, oprócz rozmów o prace i pogrzebów. Aż 69 % badanych pań powiedziało, że nałożyło by dżinsy na wesele , a tylko 10% zaprzeczyło. Reszta zaznaczyła odpowiedź "może". Z badania wynikło też, że dżins jest akceptowany w teatrach (88%), a wiele pań potwierdziło, że nie miałoby problemu z wyjściem w spodniach dżinsowych do eleganckiej restauracji (78%).

Spodnie dżinsowe kiedyś były symbolem młodzieńczego buntu oraz klasy pracującej. Dziś są podstawą garderoby współczesnego człowieka i strojem na każdą okazję . Są znakiem naszych czasów i wprowadziły do mody przyzwolenie na mieszanie stylu formalnego z casualem. Dopasowane rurki zestawione z piękną, jedwabną bluzką to strój, w którym wiele gwiazd chodzi na oficjalne eventy, wydarzenia, czy pokazy mody. Taka bezpieczna stylizacja jest doskonała, gdy nie chcecie wyglądać zbyt elegancko i wolicie podkreślić, że podchodzicie do mody oraz owego wydarzenia z odrobiną dystansu . Jednak czy taka swoboda, zwłaszcza w przypadku wesela jest akceptowana? Czy nie jest zbytnią manifestacją , że nam nie zależy? Co o tym sądzicie?

Zestawy z dżinsami - GALERIA !

W dżinsach na wesele?
Więcej o: