Prezenty dla mężczyzn

Coroczny problem z wyborem męskich prezentów pod choinkę? Groszki nadchodzą z pomocą. Podobnie jak w przypadku prezentów dla kobiet, w tym roku stawiamy na klasykę

Dla ukochanego - ulubiona płyta, a do niej... odtwarzacz mp3. Najlepiej w wersji mini - jest niezwykle poręczny i nie wydamy na niego fortuny. Podróżne torebki na bieliznę okazują się świetnym rozwiązaniem nie tylko dla kobiet. Podział na płeć tu nie istnieje, wystarczy jedna podróż, by się o tym przekonać. Z takiej wygody nie będzie się chciało rezygnować. Sweter albo klasyczne perfumy to prezenty, które nigdy nie wychodzą z mody.

W zestawie na górze: woreczki podróżne Metka by Traczka 84 zł (metkabytraczka.blogspot.com), sweter Kappahl 199 zł, szalik Kappahl 39,90 zł, rękawiczki Cubus 69,90 zł, zestaw CK Man Sephora 279 zł, płyta Pink Floyd "Dark side of the moon" 39,99 zł (merlin.pl), Ipod Shuffle 319 zł.

Dla taty - wszystko, co domatorzy lubią najbardziej. Zaserwujmy mu przepiękny świąteczny poranek w wygodnym stroju domowym, pudełkiem wybornych czekoladek i albumem na interesujący temat. Architektura jest pociągająca nie tylko dla profesjonalistów, a oglądanie zdjęć najciekawszych budynków świata będzie dobrą alternatywą dla telewizyjnej powtórki "Titanica".

W zestawie: bluza Cubus 129 zł, czekoladki Lindt 29,90 zł, szlafrok H&M 79,90 zł, piżama Kappahl 99 zł, spodnie dresowe Cubus 79,99 zł, książka Architecture Now ok. 120 zł (taschen.com).

Dla brata - trochę z przymrużeniem oka, a trochę na powaźnie. Mimo pozorów muszka nie stanowi najpoważniejszego elementu. Dla braci, którzy wciąż nie mogą wyrosnąć z miłości do grunge'u, polecamy książkę poświęconą zespołowi "Nirvana", flanelową koszulę w kratę (których nigdy za wiele) albo nieśmiertelne Martensy. A ponieważ w dzisiejszych czasach nawet 'grunge'owcy' są zobowiązani dbać o siebie, zestaw kosmetyków do golenia będzie jak znalazł.

W zestawie: bluza H&M 119 zł, muszka Kappahl 39,90 zł, koszula H&M 79,90 zł, Martensy 429 zł (martensy.pl), czapka H&M 24,90 zł, zestaw Body Shop 99 zł, książka "Nirvana - prawdziwa historia" 49,99 zł (merlin.pl).

Harel

Więcej o: