Wasze zakupy: kostium Illusion Panache

Idealny kostium na aqua aerobic?

Tymianek z zaprzyjaźnionego serwisu znam.to poleca model Illusion marki Panache . Przeczytajcie recenzję.

Zmęczył mnie mój stary kostium kąpielowy, ale zakup nowego to dla kobiety z biustem (!) nie zawsze przyjemność. Zwłaszcza, jeśli oprócz biustu posiada także biodra i oponkę koła ratunkowego.

Przeglądając sklepy internetowe wytypowałam dwa kostiumy odpowiadające mi krojem: Grace i Illusion. Pierwszy, choć bardziej mi się spodobał, odpadł z powodu wycięcia z tyłu. Na placu boju pozostał więc Illusion, do którego przekonywały mnie chyba wszystkie znane mi osoby. Pozostawałam sceptyczna, zupełnie niesłusznie, gdyż kostium jest świetny!

Prosty krój, wzbogacono o boczne "fałdki" rozprowadzające nadmiar ciała na boki, dzięki czemu sylwetka wydaje się być smuklejszą. Nie jest przy tym obcisły ponad miarę, spokojnie można w nim pływać i ćwiczyć. Wycięcie na nogi nie odcina dopływu krwi, za co producentowi należą się szczególne brawa.

Oczywiście, jako że to Panache, uwagę zwraca sposób, w jaki kostium podtrzymuje piersi. Na szczęście nie spłaszcza ich jak rzymska zbroja, tylko zbiera i podtrzymuje, tworząc owoc marzeń większości kobiet - zgrabne jabłuszka. Dzieje się tak dzięki wszytemu biustonoszowi, który został sprytnie zakamuflowany. Widzimy go dopiero, gdy odwracamy górę kostiumu na drugą stronę. Miseczki są usztywnione fiszbinami, zaś obwód nie ma regulacji, ale i tak mam wrażenie, jakby był szyty na mój biust. Dekolt, choć dość znacznie wycięty (wiem, nie aż tak, jak w najnowszym modelu!), zabezpiecza piersi w zupełności - jak dotąd ani razu nie musiałam kryć się pod wodą ani za kolumną, by je poprawić :-)

Jedyne, co nie do końca mi odpowiada, to trójdzielenie miseczek szwami - nie wiem, czy było to konieczne. No i jest jeszcze fakt, że bardzo wysokie (albo dość szerokie w biodrach/brzuchu) dziewczyny mogą mieć wrażenie, jakby kostium był zbyt krótki.

tymianek

Cena: 150 zł .

Więcej o:
Copyright © Agora SA