Majówka na łonie natury

Oto wyczekiwana od tygodni majówka! Pogoda sprzyja, więc czym prędzej wybierz się za miasto. Ponieważ na łonie natury odpoczywa się najlepiej, zmień otoczenie na naturalną sielankę. Groszki postanowiły pomóc Wam w doborze wygodnego i modnego stroju na zamiejskie podboje.

Elegancka podczas niepewnej pogody

kobiety, które czują, że powinny wyglądać elegancko nawet w lesie. Specjalnie dla takich pań mamy zestaw, który nawet podczas ulewy w upalny i słoneczny dzień pozwoli czuć się i komfortowo, i pięknie.

GroszkiGroszki Groszki

Zwiewna tunika H&M : 14,90 euro; bolerko na jeden guzik H&M: 19,90 euro; parasolka w panterkę Mango : 65 złotych; pojemna torba H&M: 19,90 euro; wygodne baleriny Bata : 79 zł; okulary H&M: 5,90 euro; cienkie rurki H&M: 19,90 euro

Szaleństwa na świeżym powietrzu

Większość z nas odczuwa potrzebę aktywnego spędzania czasu (choć czasami...). Spacery są konieczne dla zdrowia i urody, jednak nie muszą być przykrym obowiązkiem. Na przedłużony weekend majowy wystarczy zabrać piłkę lub rower oraz lekkie i wygodne ubrania . Najlepiej unikać jasnych kolorów, które po takim wypadzie rzadko przypominają wersję sprzed wyjścia z domu...

GroszkiGroszki Groszki

Spodnie capri H&M: 14,90 euro; duża torba Mango: 199 zł; okulary Mango: 65 zł; buty Vans : 159 zł; bluzka Mango: 115 zł

Randka w stylu hippie

Jeśli piknik jest formą randki, trzeba założyć coś kobiecego, szalenie modnego i przy tym nie wprawiającego w zakłopotanie. Groszki proponują zestaw łączący w sobie style hippie i kobiecych lat 50., który mimo że składa się z sukienki, jest komfortowy, bo zawiera legginsy. Kwiatowa góra ma szerokie ramiączka i nie za głęboki dekolt - biustonosz pozostanie niezauważony nawet w ruchu. Do wielkiej torby z frędzlami zmieści się każdy babski drobiazg, a superwygodne buty pozwolą zapobiec pęcherzom, otarciom, przewróceniu i innym zaburzającym romantyczny nastrój niespodziankom.

GroszkiGroszki Groszki

Sukienka Top Shop : 40 funtów; buty Vans: 149 zł; torba New Look : 12 funtów; legginsy Top Shop: 12 funtów

Anna Szulc

Więcej o: