Kampanie bielizny Valisere i Fidelia - lepsza z Moss czy Bundchen?

Kto najlepiej sprzedaje bieliznę? Zdecydowanie topowe modelki! Zdecydujcie czy lepsza jest kampania Valisere z Kate Moss czy Fidelia z Gisele Bundchen!

Dwie z najbardziej pożądanych modelek świata, dwie różne marki bieliźniane. Wygląda na to, że rok 2012 przyniesie nam wiele atrakcyjnych kampanii reklamowych !

Południowokoreańska marka Fidelia , której udało się skłonić najgorętsze ciało biznesu, czyli Gisele Bundchen , obchodzi w tym roku dziesiąty jubileusz, pewnie stąd tak zdecydowane posunięcie w kierunku osiągnięcia większej rozpoznawalności, bo przecież piękną Brazylijkę zna każdy! Sesję wykonano w eleganckich, klasycznych wnętrzach przepełnionych antykami. Całość ma klasę i bardzo kobiecy styl.

Zdjęcie z kampanii Valisere z Kate Moss i Fidelia z Gisele BundchenZdjęcie z kampanii Valisere z Kate Moss i Fidelia z Gisele Bundchen kolaż Anna Szulc

Fot. zdjęcie z kampanii Valisere z Kate Moss i Fidelia z Gisele Bundchen

Druga sesja przedstawia bieliznę Valisere na ciele Kate Moss, która już drugi raz współpracuje z tą marką. 37-latkę ucharakteryzowano na Brigitte Bardot. Fotografowano w jasnych wnętrzach w skandynawskim stylu.

Która z kampanii jest Waszym zdaniem bardziej udana? Która modelka bardziej nadaje się do prezentowania bielizny? Komentujcie!

Czytaj dalej:

Najlepsze sesje bieliźniane roku - głosuj!

Kolekcja Ewy Minge dla Esotiq - kiczowata?

Bardziej podobają mi się zdjęcia z...
Więcej o: