Nowe maskary i eyelinery L'Oreal - iluminizacja!

Iluminizacja w słowniku L'Oreal to coś więcej niż rozświetlenie - poprzez dobranie odpowiedniego koloru eyelinera i maskary do koloru waszej tęczówki powiększycie oko i nadacie spojrzeniu zupełnie nowy wyraz!

L'Oreal postanowiło tym razem nie tylko przedłużyć nasze rzęsy, ale wydobyć blask z oczu . W tym celu stworzono nową linię kolorowych kosmetyków, które współpracując kolorem z naszą tęczówką odmienią spojrzenie.

Specjalna kolekcja maskar Volume Million Lashes z efektem rozświetlającym i odbijającym światło: Volume Million Lashes Luminizers w 4 kolorach , intensywnie czarna formuła tuszu została wzbogacona o rozświetlające drobinki , wyłapujące światło z oka i intensyfikujące blask spojrzenia.

Dla maksymalnego efektu rozświetlenia, do kolekcji dołączają 4 eyelinery Super Liners Luminizers, współgrające z kolorami maskar.

Zestawy makijażowe dla każdego oka, L'Oreal

Dopasowane maskary i eyelinery zawierają rozświetlające drobinki, odbijające kolor tęczówki. Dzięki temu kolor oczu odbija się na rzęsach i powiekach , powiększając oko i podkreślając unikalny blask, emanujący z oczu każdej kobiety.

Oczy brązowe - Black Diamond

Oczy zielone - Black Emerald

Oczy niebieskie - Dark Sapphire

Oczy piwne - Black Amethyst

Do kompletu można dopasować też potrójne cienie do powiek Color Appeal Quad Pro .

Eyeliner: 40 zł

Maskara: 52 zł

Cienie: 56 zł

Więcej:

Cienie do powiek L'Oreal - Color Infailible

Więcej o: