Kolekcja BUT-S - jesień/zima 2011 + ceny

BUT-S otula nasze stopy ciepłymi botkami i w stylu pensjonarskim, wykończonymi kożuszkiem  lub futerkiem.

Najnowsza kolekcja marki BUT-S pokazuje nam, że zima wcale nie trzeba nosić szpilek, żeby noga wyglądała dobrze. Znając polskie warunki pogodowe i wiedząc, że sporo Polek musi pokonywać oblodzone chodniki, marka proponuje botki i kozaki, które mają solidne, ok. 7 centymetrowe obcasy, często z traktorową podeszwą, która ratuje nas przed przewróceniem czy skręceniem nogi.

Botki, koniecznie z cholewkami , nawiązują do pensjonarskiego obuwia z początków wieku. Będą pasowały do zimowych płaszczyków, spódnic do kolan czy traperskiego looku, który może się spodobać wielu paniom.

Skóra łączy się z filcem, 269 zł

Buty są wykonane ze skóry , ale mają ciekawe zdobienia z filcu czy wełny , wywijane cholewki obszyte są cętkowanym włosiem, mają futrzane i kożuchowe wykończenia, oraz paski nabijane ćwiekami i łańcuchami.

Panie będą mogły wybierać pośród wielu modeli: znajdziemy tu klasyczne szpilki, wygodne cz ółenka na niskim obcasie, płaskie baleriny oraz wyjątkowe kozaki . Zgodnie z trendami BUT-S proponuje też botki na słupku lub koturnie, sztyblety w męskim stylu, oraz praktyczne półbuty.

KOLEKCJA Z CENAMI W GALERII

Więcej:

Zapowiedź kolekcji Kazar - jesień/zima 2011

Groszki w Twojej komórce!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.