Biżuteria Evelyne la Hola - kryształy na lato

Biżuteria izraelskiej projektantki przeznaczona jest dla kobiet które lubią być widoczne w towarzystwie i nie boją się świecić w tłumie.

Projekty izraelskiej projektantki Evelyne la Hola możemy kupić w warszawskim butiku Kate&Kate , który słynie z obsługiwania większość sesji modowych w kobiecych magazynach. To dlatego, że biżuteria , która oferuje jest elegancka, seksowna i bardzo efektowna.

Przymiotniki te pasują również do tej kolekcji, która została zaprojektowana z myślą o kobietach silnych i odważnych, które lubią zwracać na siebie uwagę.

"Współczesna kobieta widziana oczami Kate&Kate stała się inspiracją dla izraelskiej designerki. Jej propozycje, niegdyś kolorowe, utrzymane w sportowym stylu, dzięki preferencjom naszych klientek zmieniły się w bardziej szlachetne i luksusowe" - powiedziała Katarzyna Rychlewska, właścicielka Kate&Kate.

Pleciona bransoleta ze złota, 420 zł

W showroomie dostępne są zarówno charakterystyczne dla La Holi długie bransoletki , jak też bogate naszyjniki oraz kryształowe kolczyki. Mniej jest w nich jednak skórzanych elementów, a więcej złota i kryształów.

Ceny biżuteryjnych propozycji z jesiennej kolekcji La Holi dostępnych w butiku Kate&Kate, wahają się od 300 zł w przypadku kolczyków, 390 zł w przypadku naszyjników do 420 zł w przypadku bogatych, długich bransolet.

Więcej informacji o biżuterii Kate&Kate znaleźć można na stronie butiku: http://kateandkate.pl/

Więcej:

Groszki w Twojej komórce!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.