AVON kontra Rak Piersi

Już w październiku rusza 8 edycja akcji Gabinety z Różową Wstążką realizowanej wspólnie przez AVON i Stowarzyszenie ?Amazonki? Warszawa-Centrum. Kampania jest finansowana ze sprzedaży Produktów AVON z Różową Wstążką oraz dzięki wsparciu Partnerów akcji.

AVON już od 1998 roku uświadamia kobietom, jak istotną rolę w walce z rakiem odgrywa profilaktyka i regularne wykonywanie badań.

Gabinety z Różową Wstążką to program skierowany do pacjentek, lekarzy oraz pielęgniarek i położnych. Akcja umożliwia kobietom wykonanie badań USG piersi, kontrolnych badań diagnostycznych oraz edukację na temat zachowań profilaktycznych. Gabinety oznaczone symbolem Różowej Wstążki wyróżniają się spośród innych placówek najwyższymi standardami obsługi.

Program jest prowadzony w ramach kampanii AVON kontra Rak Piersi, która jest prowadzona w Polsce od 1998 roku. Jej głównym celem jest zwiększenie świadomości kobiet i propagowanie profilaktyki raka piersi poprzez specjalne działania, takiej jak "Moje pierwsze USG piersi" czy "Gabinety z Różową Wstążką". W ramach akcji marka stale współpracuje ze Stowarzyszeniem "Amazonki". Co roku odbywa się także Marsz Różowej Wstążki.

Koszt badania w Gabinetach z Różową Wstążką wynosi zaledwie 20 złotych. Jest to równowartość Produktu z Różową Wstążką, który pacjentka dostaje podczas wizyty.

Zapisy do Gabinetów z Różową Wstążką ruszają pod koniec września. Wystarczy sprawdzić na stronie www.wielkakampaniazycia.pl, które Gabinety w Twoim mieście biorą udział w akcji, zadzwonić i umówić się na badanie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA