Babi Targ 8 marca Gdańsk

Babi Targ zagości w Trójmieście po raz czwarty, tym razem odbędzie się w Galerii Przymorze w Gdańsku. Moda, rękodzieło, ciekawa biżuteria, nietuzinkowe ubrania - podczas Babiego Targu w Galerii Przymorze uczestnicy i uczestniczki będą mieli okazję nie tylko wymienić się ubraniami (oraz kupować/sprzedawać), ale również poznać lokalne projektantki odzieży, dodatków i biżuterii.

Pasjonatki i pasjonaci mody, niebanalnych ubrań i designu mogą już powoli robić przegląd szafy i szykować walizki - po dłuższej przerwie wraca do Gdańska BABI TARG.

To największa impreza typu "swap party" w Polsce organizowana systematycznie od ponad 7 lat na początku tylko w Poznaniu, a od ponad roku w wielu innych miastach Polski.

Tym razem Babi Targ będzie również nietypowym pomysłem na świętowanie Dnia Kobiet. To doskonała okazja, aby znaleźć ubrania "z historią" i dać im drugie życie oraz zrobić gruntowne porządki i pozbyć się ciuchów ukrytych na dnie szafy. Impreza jest bezpłatna, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc uczestniczki proszone są o wcześniejszą rezerwację pod adresem info@babitarg.com

BABI TARG to lokalna odmiana znanych i coraz bardziej popularnych w Polsce "swapping parties", polegających w głównej mierze na wymianie ubrań, butów i innych dodatków. BABI TARG jest najstarszą imprezą tego typu w Polsce, organizowaną regularnie od 2007 roku w Poznaniu i wielu innych miastach (m.in. Poznań, Bydgoszcz, Szczecin, Gdańsk i Kalisz). Przyciąga setki miłośniczek niebanalnych ubrań. Podczas spotkania można wymieniać odzież, buty, dodatki, biżuterię, ale również i kupować. Za niewielkie pieniądze uczestniczki imprezy mogą upolować niepowtarzalne ubrania czy wyjątkową biżuterię.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny, ale ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby, które przyjdą z własnymi ubraniami na wymianę (lub sprzedaż) proszone są o wcześniejszą rezerwację miejsc, mailowo: info@babitarg.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.