Sinsay otworzył swój sklep internetowy

28 października wystartował sklep internetowy marki Sinsay.

Już od wczoraj zakupy online można robić w sklepie Sinsay . Ten nowoczesny e-sklep oferuje sprzedaż odzieży, obuwia oraz dodatków z aktualnej kolekcji brandu.

Marta Ożóg-Orzegowska Brand Manager Sinsay tak opisała nową inicjatywę marki:

Nasz sklep online to nowy, obiecujący kanał sprzedaży, w który inwestuje spółka LPP S.A. Platforma została przygotowana zgodnie z najnowszymi trendami. Klientki po wejściu na stronę mają czuć się swobodnie i komfortowo, głównie dzięki łatwemu i intuicyjnemu dostępowi do produktów. Na zdjęciach widać to, z czego marka Sinsay jest już znana - modowy kierunek brandu oraz innowacyjność.

Kolekcja Sinsay na jesień-zimę 2013/2014Kolekcja Sinsay na jesień-zimę 2013/2014 Sinsay Sinsay to jedna z marek spółki LPP S.A.

Dla wygody Klientek maksymalnie uproszczono proces sprzedaży w e-sklepie. Do tego na stronie zamieszczono wszelkie przydatne informacje - dokładne opisy produktów, tabelę rozmiarów, opcje kolorystyczne, dostępność konkretnego modelu. Oprócz zdjęć produktu pojawiają się także propozycje stylizacji , co zdecydowanie ułatwia zestawienie całej kreacji. 

Sklep online marki SiNSAY dostępny jest pod adresem: www.sin-say.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.