Lekkie kurtki na wiosnę i lato

Mimo, że stylizacyjne plany większości z nas na najbliższe miesiące oscylują już wokół szortów i zwiewnych sukienek, to w swojej szafie warto mieć też cienką, często wykonaną z nieprzemakalnego materiału, kurtkę. Ochroni nas przed wiatrem, deszczem i możemy ją założyć zamiast marynarki, bluzy czy kardiganu.

Słupki na termometrach wskazują coraz wyższe temperatury, a to oznacza, że wiosna zawitała do nas w pełni. Ale myśli wielu z nas coraz częściej krążą także wokół zbliżającego się wielkimi krokami lata. Przygotowując się na nowy sezon warto zrobić przegląd szafy. My podczas pierwszych wiosennych dni, a później podczas nieco chłodniejszych letnich wieczorów, stawiamy na cienką, lekką kurtkę.

Zobacz także T-shirty z nadrukami z wiosennych kolekcji!

Lekkie kurtki na wiosnę i latoLekkie kurtki na wiosnę i lato Wiosenna kurtka w serca Simple (599,90 zł) Wiosenna kurtka w serca Simple (599,90 zł)

Jakie kurtki na wiosnę i lato proponują nam marki? Cienkie, przewiewne i co ważne często też wykonane z nieprzemakalnego materiału. Znajdziemy zarówno modele sportowe, które idealnie sprawdzą się podczas weekendu za miastem albo podczas wakacyjnych wojaży, ale też te bardziej eleganckie, dopasowane, które świetnie wyglądają założone do spódnicy czy sukienki. Postaw na wiosenną kurtkę w intensywnym kolorze: malinie, limonce czy mięcie.

Lekkie kurtki na wiosnę i latoLekkie kurtki na wiosnę i lato Stradivarius 149,90 zł Stradivarius 149,90 zł

WIĘCEJ LEKKICH KURTEK NA WIOSNĘ I LATO ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o: