Wiosna w Tatuum

Tej wiosny Tatuum postawiło na intensywne kolory, nieregularne wzory i klasyczne kroje.

Tatuum tej wiosny proponuje całą gamę intensywnych kolorów. Dominuje soczysta zieleń, energetyczny kobalt oraz elegancka czerwień . Jak zwykle znajdziemy wiele klasycznych fasonów - świetnych do pracy ,ale także na spotkanie z przyjaciółmi.

Wiosna w TatuumWiosna w Tatuum Wiosna w Tatuum Wiosną w Tatuum czeka na nas eksplozja kolorów. Marynarka 299,99 zł/ Sweter 189,99 zł/ Torebka 149,99 zł / Naszyjnik 39,99 zł/ Trencz 379,99 zł/ Szal 79,99 zł

Jedną z linii będącej częścią wiosennej kolekcji Tatuum jest Nautical , która nawiązuje do nadmorskich klimatów , które oddane są w w intensywnych kolorach kobaltu połączonego z bielą lub w wersji dla odważnych - czerwieni z czerwienią. Tatuum już teraz więc wprowadza do naszych szaf nutę wakacyjnej atmosfery.

Wiosna w TatuumWiosna w Tatuum Wiosna w Tatuum Wiosna w Tatuum

Zarówno linię Nautical, jak i resztę wiosennej kolekcji Tatuum cechuje dużą ilością weekendowych ubrań. Dominują lekkie sportowe kurtki, spodnie dżinsowe, bluzki z nadrukami, dzianinowe tuniki i miękkie, przyjemnie w dotyku sweterki. Całość urozmaicają zróżnicowane w skali paski, zygzaki i nadruki nawiązujące do wakacyjnej atmosfery.

Wiosna w TatuumWiosna w Tatuum Mat. prasowe Wiosna w Tatuum

WIĘCEJ WIOSENNYCH NOWOŚCI TATUUM WRAZ Z CENAMI ZNAJDZIESZ W GALERII>>

Więcej o:
Copyright © Agora SA