Nowa polska marka La Robe

Ubrania La Robe są inspirowane są latami pięćdziesiątymi i sześćdziesiątymi XX wieku, kiedy moda podkreślała sylwetkę, a kobiety nosiły sukienki i spódnice - akcentujące ich indywidualny styl. Modzie towarzyszyła dbałość o detal i jakość.

Kolekcje La Robe szyte są w krótkich seriach, co gwarantuje ich unikalność oraz staranność. Ubrania szyte są w Polsce z tkanin o wysokiej jakości, głównie szlachetnych jedwabi i wełen.

"Na każdym etapie realizacji kolekcji dokładamy wszelkich starań w doborze kroju, kolorystyki, dodatków i wykończenia poszczególnych modeli. O wyjątkowości ubrań La Robe decyduje także ich fason respektujący kobiecą sylwetkę."

Pierwsza kolekcja La Robe to sukienki, komplety, spódnice i bluzki. Ubrania, które można założyć na wyjątkowe okazje i do pracy. Klasyczne kroje ubrań o wysokiej jakości wykonania pozwalają na różnorodność stylizacji.

Kolekcja jesień/zima 2012/13 oferuje ubrania w stonowanych jesiennych barwach- śliwki, szarości, beżu i brązów, odpowiednich na eleganckie wyjścia oraz sukienki w kolorach purpury i złota na nadchodzący czas Sylwestrowej zabawy.

Kolekcja La Robe jest dostępna w sklepach:

Warszawa, Blue City, Primo Piano, al. Jerozolimskie 179, poziom 0

Warszawa, Balladine, ul. Świętokrzyska 32

Warszawa, Balladine, Galeria Ursynów, ul. KEN 36

Kraków, Idea Fix, ul. Bocheńska 7

oraz w butikach internetowych:

www.perhapsme.com

www.saltandpepper.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.