Letnie sukienki Top Secret

Damska szafa bez letniej sukienki to jak królowa bez korony. Jeśli jeszcze nie masz choć jednej sztuki w swojej garderobie, koniecznie ruszaj na zakupy.

Czego wymagamy od sukienki ? Żeby podkreślała nasze kształty, dawała nam poczucie bycia wyjątkową i aby była też wygodna.

Jeśli sukienka spełnia te trze wymagania, można uznać ją za zakup trafiony.

Sukienki z letniej kolekcji Top Secret mają ciekawe kroje, nawiązujące do sukienek tub czy bombek z lat 60. , ale już nie zawsze potrafią sobie poradzić z kolorem.

Jakoś nie do końca udane są te modele, które uszyto w szarościach, ciemnym granacie czy burym kolorze. Owszem, zawsze potrzebne są te kolory, gdy szukamy sukienki 'biznesowej', ale jednak tego lata kolor powinien stać na pierwszym miejscu. A tu czasami wieje nudą...

Na szczęście można też znaleźć kilka modeli w czerwieni czy różnych odcieniach niebieskości. Bardzo udane są sukienki bez ramion, trzymające się na samym biuście. Mamy nadzieję, że są w tej okolicy odpowiednio usztywnione, inaczej noszenie ich może być trudne.

Słodkie kwiatki na sukience tubie, Top Secret, 139,99 zł

Plus za kilka dziewczęcych, romantycznych modeli w drobne kwiatki .

Podobają nam się też niektóre ceny, poniżej 100 zł , i cienkie, bawełniane materiały, które Top Secret zawsze stosuje w swoich ubraniach.

Więcej:

Wiosenne sukienki poniżej 100zł - przegląd

Więcej o:
Copyright © Agora SA