Płaszcz... w jamniki

To nowa propozycja marki Numph. Zdecydowanie dla osób z poczuciem humoru!

Płaszcz to inwestycja poważna, ale też bardzo praktyczna. Umiejętnie skrojony, dopasowany do sylwetki i wykonany z dobrego jakościowo materiału posłuży nam przez lata. W dodatku niezależnie od trendów i sezonu niemal zawsze będzie modny. Przeważnie decydujemy się na monochromatyczny, w ciemnym, "praktycznym" odcieniu, który sprawdzi się niemal w każdej stylizacji.

Jeśli jednak denerwuje nas ich zbyt duża popularność, można pomyśleć o tym, jakby tu się wyróżnić... Projektantki duńskiej marki Numph najwyraźniej również miały już przesyt "grzecznych" płaszczy i postanowiły rozweselić ten klasyczny element garderoby. I świetnie im się to udało. Czarny, delikatnie rozkloszowany i wcięty w talii płaszczyk jest cały ozdobiony beżowymi jamnikami. Pomysł jest zabawny, ale nie infantylny. Z daleka pieski wyglądają na zupełnie "poważny" abstrakcyjny wzór, z bliska czeka nas niespodzianka. Nie jest to pomysł nachalny. W takim ubraniu mogą chodzić nie tylko małe dziewczynki.

Płaszcz NumphPłaszcz Numph modcloth.com

Płaszczyk marki Numph można kupić na stronie Modcloth.com w cenie ok. 580zł. W Polsce ubrania Numph często są rozprowadzane przez prywatnych sprzedawców wystawiających na Allegro, gdzie często można je kupić po bardzo okazyjnych cenach.

Więcej:

Cel: płaszcz

Więcej o: