Nowe zapachy na listopad

Zobaczcie, jakie nowe zapachy pojawiły się w tym miesiącu w perfumeriach
Yves Rocher Yves Rocher fot.mat.prasowe

Moment de bonheur Yves Rocher 70 zł/50 ml woda perfumowana

Kwiatowy, świeży i roślinny, z przewagą akordu majowej róży stulistnej. W nucie głowy dominują zielone liście i łodygi. W sercu rozkwita róża centifolia. Zwieńczeniem kompozycji są paczula i drewno cedrowe

Christina Aguilera Christina Aguilera Fot. mat. prasowe

Secret potion Christina Aguilera 152 zł/50 ml woda toaletowa

Kwiatowo - orientalna kompozycja z wyraźną nutą słodyczy. Otwiera się cytrusami: mandarynką i cytryną. W środku zapachu pojawiają się jaśmin, kwiat pomarańczy i kwiat lotosu. Nuty bazowe stanowią piżmo, bursztyn i bób tonka.

CK CK Fot. mat. prasowe

CK ONe shock Calvin Klein 145 zł/50 ml woda toaletowa

Mocny, zdecydowanie kobiecy, kwiatowo - orientalny. Na nutę głowy składają się: passiflora, różowa piwonia, kwiat maku. W sercu wyczuwa się czekoladę, jeżynę, narcyz i jaśmin. W bazie dominują ambra, wanilia, paczula i piżmo.

Halle Berry Halle Berry Fot. mat. prasowe

Reveal the Passion Halle Berry 94,67 zł/30 ml woda perfumowana

Kusi połączeniem akordów kwiatowych i balsamiczno - drzewnych. Góra zapachu to włoska bergamotka, frezja, chrupiące jabłko. Nuty środka ? biały kwiat champaca i mangostan. Zakończeniem są drzewo okoume, paczula oraz kremowe piżmo.

Custo Barcelona Custo Barcelona Fot. mat. prasowe

Pure Custo Barcelona 199 zł/50 ml woda toaletowa

Kwiatowy i zielony. Świeży i oryginalny jak moda Custo. Rozpoczyna się bergamotką, cytryną, imbirem oraz szałwią. Potem rozwijają się fiołki, pieprz, owoce i Super Hedione (cząstka chemiczna przypominająca jaśmin). Zakończenie to drewno, piżmo i wanilia.