Akcesoria komputerowe z graffiti

Lubimy kompletować akcesoria całymi seriami. Tak, żeby pasowały do siebie torba na laptopa, myszka komputerowa, słuchawki i głośniki. Kolekcja Grafiiti Limited Edition daje nam możliwość spójnego dobierania gadżetów komputerowych i muzycznych.
Graffiti Limited Edition, torby na laptopy, 129 zł Graffiti Limited Edition, torby na laptopy, 129 zł Canyon

Graffiti Limited Edition

Marka Canyon prezentuje nam nowe opakowania dla produktów z linii Graffiti. Jako, że ostatnio coraz bardziej interesuje nas dział akcesoriów i gadżetów technologicznych, nie mogłyśmy oprzeć się tej limitowanej serii.

Torby na laptopy: 129 zł

Wszystkie rzeczy pokazane w tekście znajdziecie na stronie internetowej Canyon

Graffiti Limited Edition, pokrowce na notebooki w różnych rozmiarach, od 49 do 69 zł Graffiti Limited Edition, pokrowce na notebooki w różnych rozmiarach, od 49 do 69 zł Canyon

Graffiti Limited Edition

Produkty z nowej kolekcji charakteryzują się mocnymi i wyrazistymi wzorami graffiti naniesionymi na popularne akcesoria takie jak pokrowce, które prezentujemy powyżej. Pokrowce są w cenach od 49 do 69 zł, w zależności od rozmiaru notebooka, od 10'' do 16''.

Graffiti Limited Edition, naklejki na laptopy, 19 zł Graffiti Limited Edition, naklejki na laptopy, 19 zł Canyon

Graffiti Limited Edition

Laptopy z designerskimi obudowami podnoszą zwykle cenę sprzętu. Poza tym, raz kupiony sprzęt nie ma wymiennej obudowy. Z myślą o tych osobach, które szybko nudzą się ozdobami, stworzono serię naklejek na obudowy, które można dowolnie zmieniać bez szkody dla sprzętu. Naklejki łatwo się usuwa, dodatkowo chronią one pokrywę przed zarysowaniami.

Cena: 19 zł

Graffiti Limited Edition Graffiti Limited Edition Canyon

Graffiti Limited Edition

Nowa kolekcja Canyon graffiti doskonale komponuje się ze stylem ludzi młodych i dynamicznych, dla których akcesoria stanowią doskonałe źródło podkreślenia indywidualnego stylu. ?Styl graffiti jest ciągle modny? potwierdza Ivo van Houten, Marketing Director. ?Dokładnie przyjrzeliśmy się oczekiwaniom rynku i zdecydowaliśmy się zaprezentować limitowaną kolekcję produktów. Projekt ten jest zdecydowanie unikalny, bardzo ekscytujący i jesteśmy przekonani, iż spotka się z pozytywnym przyjęciem na rynku?.

Myszki optyczne - 49 zł

Graffiti Limited Edition, głośniki komputerowe, 69 zł Graffiti Limited Edition, głośniki komputerowe, 69 zł Canyon

Graffiti Limited Edition

Do kompletu z myszką będą pasowały głośniki z wzorem graffiti. CNL-SP20 to głośniki USB do komputera lub notebooka. Unikalny wygląd głośników ?Powerslide? w pełni podkreśli wygląd Twojego komputera/notebooka i umożliwi Ci komfortowe oglądanie ulubionych filmów, słuchanie muzyki.

Cena: 69 zł

Graffiti Limited Edition, kamery internetowe , 89 zł Graffiti Limited Edition, kamery internetowe , 89 zł Canyon

Graffiti Limited Edition

Kamerka Truckhook z kolorowymi wzorami graffiti posiada czujnik CMOS o rozdzielczości 1,3 megapiksela oraz złącze USB, zapewnia wysokiej jakości połączenia wideo.

Posiada również pięciowarstwowe soczewki, kąt widzenia 70 stopni, funkcję śledzenia twarzy, funkcję zoomu cyfrowego i automatyczne dostosowanie jasności, balans bieli oraz kompensacji kolorów. Kamera Truckhook oferuje również wbudowany mikrofon, a także kilka efektów obrazu i ramki, aby dodać trochę zabawy na czacie lub w trakcie gry. T

ruckhook jest w zestawie z interaktywną grą Starfish, której oprogramowanie sprawia, że stajesz się częścią gry! Jest ona zgodna ze wszystkimi dostępnymi wersjami Windows w tym XP/Vista/7.

Sprzedaż tego produktu wesprze organizację Net4Kids - 5% zysków zostanie przekazane na programy pomocy dzieciom.

Cena: 89 zł

Graffiti Limited Edition, słuchawki, 59 zł Graffiti Limited Edition, słuchawki, 59 zł Canyon

Graffiti Limited Edition

Słuchawki zaprojektowano w dwóch modelach.

Model alley-oop ma odważny design i kolorowy wzór graffiti, oferuje także wysoką moc, dobry bas i wysokiej jakości dźwięk. Posiada duże wyściełane nauszniki dla maksimum komfortu, a także wygodny kabel i zintegrowany regulator głośności.

Cena: 59 zł

Graffiti Limited Edition, słuchawki, 69 zł Graffiti Limited Edition, słuchawki, 69 zł Canyon

Graffiti Limited Edition

Słuchawki Railwhip to trochę wyższy poziom zaawansowania i odrobinę lepsza jakość dźwięku. Dochód z tego produktu także przekazywany jest na pomoc dzieciom.

Cena: 69 zł

Więcej o: