Czerń i złoto - najmodniejsze połączenie sezonu

Połączenie czerni ze złotem to iście królewska kombinacja. Jest zawsze dobrem wyborem bez względu na okazję. Co więcej, dodaje naszej stylizacji ogromnej elegancji i gracji.

W tym sezonie złoto wkroczyło na ulice w formie świecących cekinowych marynarek i spódnic. Co prawda, jest to dosyć odważny trend, ale wiele fashionistek pokochało go beznamiętnie. Aby nieco stonować mocny i wyrazisty element naszej garderoby świetnym wyborem będzie czerń, szarość, granat lub biel w formie bazy. Nasza stylizacja nie sprawia wtedy wrażenia przekombinowanej i unikamy efektu 'choinki'.

Złoty dodatek

Dla mniej odważnych, lubiących czarne zestawy, mamy propozycje w formie złotych dodatków: naszyjników z przywieszkami, kolczyków lub torebek. Stanowi to idealne uzupełnienie naszej stylizacji, ale również stylowy dodatek.

Modne aplikacje

Połączenie czerni ze złotem pokochali przede wszystkim projektanci. Czarne botki ze złotym obcasem lub sandałki z biżuteryjnymi paseczkami okazały się prawdziwym hitem. To wszystko możemy znaleźć nie tylko w kolekcjach wielkich domów mody. Trend ten podłapały sieciówki takie jak Zara czy H&M proponują nam wszystkie możliwe kombinacje zwłaszcza w kreacjach sylwestrowych.

Wybierając taką kombinację kolorystyczną ważne, aby nie dodawać do stylizacji trzeciego koloru. Jeśli masz złote spodnie, koszulę ze złotymi aplikacjami, albo sweter z nitkami w tych kolorach, to nie pozostaje Ci nic innego, jak tylko nadanie im drugiego życia.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl