Nietypowe rękawiczki - niezbędny zimowy dodatek w wyjątkowym wydaniu

Powoli kompletujesz stylowy arsenał na zimę? Postaw na niecodzienne dodatki - najciekawsze rękawiczki do złapania w sieci.

Może jeszcze o tym nie myślisz, ale z czasem i spadkiem temperatur zimowa aura po prostu zmusi nas do zakładania coraz większej ilości warstw ubrań. Ma to także swoje plusy - im więcej do założenia, tym można stworzyć ciekawszą stylizację! Od tego, jak bardzo intrygująca będzie, w dużej mierze zależy, jakie dobierzesz dodatki. Nie ma opcji, abyś wyszła z dom bez ciepłej czapki czy szalika. Ale nie możemy zapomnieć o najmniejszym detalu. Dlatego rękawiczki to nasze małe oczko w głowie, kiedy nadejdą zimowe mrozy. Nie ruszamy się bez nich na krok, gdyż zimą szczególnie należy dbać o wrażliwą skórę dłoni. Jednak nie oznacza to, że i w przypadku polowania na rękawiczki nie możemy odrobinę puścić wodze fantazji. Po przeglądzie śmiesznych czapek na zimę, przyszła pora także na rękawiczki. Nietypowe, zabawne, rozczulające i na pewno rzucające się w oczy. Mamy dla Was ciepłe rękawiczki w niecodziennym wydaniu!

Karl Lagrfeld oczywiście nie byłby sobą, gdyby jego ulubienica - kotka Choupette nie znalazła się w kolekcji projektanta. Dlatego oprócz wizerunki modnej pupilki Karla na torebkach, bluzach, butach i wielu, wielu innych akcesoriach, możemy "nosić ją" także na rękawiczkach. Obok Choupette w naszych propozycjach rękawiczek ze zwierzakami znajdziecie również przeurocze kotki i mopsy od Cherrish. Z kolei na rękawiczkach Neff znajduje się całe stado sympatycznych psiaków! Misiowe rękawiczki Even&odd mają przydatną funkcję - ściąganą kieszonkę z palców. Jeśli jesteś uzależniona od telefonu - to coś dla Ciebie.

Rękawiczki ze zwierzakamiRękawiczki ze zwierzakami

Motywy kwiatowe to po raz kolejny jeden z głównych wątków rękawiczek z jednym palcem Cherrish. W propozycjach marki znajdziesz wiernie oddane wzory kwiatowe, romantyczne powoje, róże i wiele, wiele więcej. Na grubych rękawiczkach Burton znajdują się barwne plamy, przypominające płatki róż.  Fankom eko powinny spodobać się rękawiczki również od marki Burton, na których znajdują się nie kwiatki, a cały las!

Motywy roślinne na rękawiczkachMotywy roślinne na rękawiczkach

Jeśli jednak szukacie jeszcze większej abstrakcji - mamy nadzieję, że Was nie zawiedziemy. Jeśli tak jak Cara Delevingne jesteście fankami bekonu, możecie zamanifestować swoją miłość właśnie na rękawiczkach marki Burton! Coś bardziej słodkiego? Muffinka powinna być odpowiednia. Marka Cherrish to mistrzowie w zaskakujących projektach na rękawiczkach. Znajdziesz w ich propozycjach rękawiczki z twarzą w stylu pop art, a nawet pomogą Wam wyznać miłość!

Zabawne rękawiczki - abstrakcyjne motywyZabawne rękawiczki - abstrakcyjne motywy

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: