Co D.E.P.T. proponuje na wiosnę?

Kolekcja D.E.P.T. przyprawiła nas o zawrót głowy. Tyle się w niej dzieje. Mnogość wzorów i kolorów to jej zdecydowany wyróżnik. Niech żyje pstrokatość.
Co D.E.P.T. proponuje na wiosnę? Kolekcja D.E.P.T. przyprawiła nas o zawrót głowy. Tyle się w niej dzieje Kolekcja D.E.P.T. przyprawiła nas o zawrót głowy. Tyle się w niej dzieje. Mnogość wzorów i kolorów to jej zdecydowany wyróżnik. Niech żyje pstrokatość. Nie ograniczajmy się tylko do kolorów, mieszajmy wzory, printy i materiały. Zestawiajmy ze sobą delikatne kwiatki, motywy roślinne, wzory paisley i panterki. Wszystko to odnajdziemy w nowej kolekcji D.E.P.T. Pełna dowolność stylizacji, choć potrzeba wprawy, żeby nie zamienić takiego miksu w karykaturę samego siebie. Poszczególne elementy kolekcji same w sobie nie są może rewolucyjne, ale gdy zestawi się je obok siebie, faktycznie aż migają przed oczami. To dobrze, bo nie ma chyba lepszego sposobu żeby ożywić polską ulicę, niż zasypać ją dziewczynami ubranymi w odważne zestawienia. Niestety, wciąż boimy się łączyć wzory. Być może kolekcja D.E.P.T. nam w tym pomoże? Marka proponuje zestawić ze sobą spodnie w jaskrawym kolorze z podkoszulkiem w paski bądź żakietem w kwiaty. Spróbujecie?

Nie ograniczajmy się tylko do kolorów, mieszajmy wzory, printy i materiały. Zestawiajmy ze sobą delikatne kwiatki, motywy roślinne, wzory paisley i panterki. Wszystko to odnajdziemy w nowej kolekcji D.E.P.T.

Pełna dowolność stylizacji, choć potrzeba wprawy, żeby nie zamienić takiego miksu w karykaturę samego siebie.

Poszczególne elementy kolekcji , same w sobie nie są może rewolucyjne, ale gdy zestawi się je obok siebie, faktycznie aż migają przed oczami.

Odważna kurtka w róże i panterkę, D.E.P.T., wzór

To dobrze, bo nie ma chyba lepszego sposobu żeby ożywić polską ulicę, niż zasypać ją dziewczynami ubranymi w odważne zestawienia. Niestety, wciąż boimy się łączyć wzory.

Być może kolekcja D.E.P.T. nam w tym pomoże?

Marka proponuje zestawić ze sobą spodnie w jaskrawym kolorze z  podkoszulkiem w paski bądź żakietem w kwiaty. Spróbujecie?

Więcej:

D.E.P.T., spring/summer 2011

Nowa marka: D.E.P.T.