Kumi - kolekcja wiosna 2011

Kumi w sezonie wiosna/lato 2011 stawia na wygodę i sportową elegancję. Sesja zdjęciowa zrealizowana w miejskich warunkach potwierdza tę tezę.
Kumi - kolekcja wiosenna Kumi w sezonie wiosna/lato 2011 stawia na wygodę i sportową elegancję. Kumi w sezonie wiosna/lato 2011 stawia na wygodę i sportową elegancję. Sesja zdjęciowa zrealizowana w miejskich warunkach potwierdza tę tezę. Pofabryczne przestrzenie w okolicach łódzkiego Łódź Art Center stały się idealną lokacją dla sesji zdjęciowej do nowej kolekcji Kumi na wiosenno-letni sezon. Sportowa elegancja ubrań i ich niewymuszony luz świetnie wybrzmiały na tle odrapanych ścian pokrytych graffiti. Przypomina nam to, że polskie scenerie, w których nosimy nasze ubrania z najnowszych trendów, to nie stalowe wieżowce i szklane korytarze, tylko w przeważającej większości pomazane budynki i stare kamienice. To od razu pomaga nam się odnaleźć na właściwym miejscu, łatwiej też przyłożyć kolekcję do naszej codzienności i zdecydować, co mogłybyśmy w niej znaleźć ciekawego dla siebie. Ciekawe są tuniki i sukienki, w kolorowe, pastelowe mazańce, przechodzące jedne w drugie. To w pewien sposób przypomina miejskie murale pokrywające zniszczone ściany. W takie zębem czasu znaczone domy, w ziemistej kolorystyce wpisuje się też kolorystycznie spora część kolekcji Kumi - mamy tu delikatne beże, ciepłe brązy czy oliwki. Ciekawie wygląda marynistyczna część kolekcji, nie zabraknie tak modnych w tym sezonie żakietów i bluzek w paski. Ubrania Kumi pozwalają na swobodę ruchów, nie znajdziemy tu więc mocno obcisłych, dopasowanych ubrań. W końcu po mieście trzeba poruszać się szybko i sprawnie.

Pofabryczne przestrzenie w okolicach łódzkiego Łódź Art Center stały się idealną lokacją dla sesji zdjęciowej do nowej kolekcji Kumi na wiosenno-letni sezon. Sportowa elegancja ubrań i ich niewymuszony luz świetnie wybrzmiały na tle odrapanych ścian pokrytych graffiti.

Przypomina nam to, że polskie scenerie w których nosimy nasze ubrania z najnowszych trendów to nie stalowe wieżowce i szklane korytarze, tylko w przeważającej większości pomazane budynki i stare kamienice.

To od razu pomaga nam się odnaleźć w odpowiednim miejscu, łatwiej też przyłożyć kolekcję do naszej codzienności i zdecydować co mogłybyśmy w niej znaleźć ciekawego dla siebie.

Ciekawe są tuniki i sukienki, w kolorowe, pastelowe mazańce, przechodzące jedne w drugie. To w pewien sposób przypomina miejskie murale pokrywające zniszczone ściany.

Pomazane ściany, pomazane sukienki, Kumi, wiosna/lato 2011

W takie zębem czasu znaczone domy, w ziemistej kolorystyce wpisuje się też kolorystycznie spora część kolekcji Kumi - mamy tu delikatne beże, ciepłe brązy czy oliwki. Ciekawie wygląda marynistyczna część kolekcji, nie zabraknie tak modnych w tym sezonie żakietów i bluzek w paski.

Ubrania Kumi stawiają na swobodę ruchów, nie znajdziemy tu więc mocno obcisłych, dopasowanych ubrań, które krępują nasze ruchy. W końcu po mieście trzeba poruszać się szybko i sprawnie...

Więcej:

Aga Paul, lookbook jesień/zima 2011/12

Aga Paul - ciekawa moda w przystępnej cenie

Więcej o: