Nowa marka: D.E.P.T.

D.E.P.T. to nowa marka  na polskim rynku, rodem z Holandii. Ciekawe projekty i dużo mini kolekcji w ciągu roku. Warto zapamiętać!
Uwaga, nowa marka D.E.P.T. to nowa marka na polskim rynku. Warto zapamiętać! D.E.P.T. to nowa marka na polskim rynku. Ciekawe projekty i dużo mniejszych kolekcji w ciągu roku. Warto zapamiętać! D.E.P.T. powstał w 1996 roku dla wszystkich kobiet, które kochają modę. Pierwszy sklep pojawił się w Utrechcie, ale marka szybko rozpoczęła swoją ekspansję na inne kraje. W Polsce ma swoje przedstawicielstwo w Poznaniu, a sklepy m.in. we Wrocławiu i Poznaniu. Wkrótce można się jednak spodziewać kolejnych salonów D.E.P.T. Marka przygotowuje 10 kolekcji w ciągu roku, mieszając ze sobą rzeczy bazowe, klasyczne i must-have. D.E.P.T. stara się, żeby każda seria miała swoją linię kolorystyczną i rozpoznawalny klimat. W tym sezonie stawia na użyteczność i wygodę. Łączy ze sobą rzeczy lekko romantyczne (sporo kwiatów) i odzież streetwearową.

Marka powstała w 1996 roku dla wszystkich kobiet, które kochają modę. Pierwszy sklep pojawił się w Utrechcie, szybko jednak marka rozpoczęła swoją ekspansję na inne kraje, bo od samego początku sprofilowana była globalnie. Dziś posiada 9 sklepów w Holandii, 1800 na całym świecie w 18 krajach. W Polsce marka ma swoje przedstawicielstwo w Poznaniu, a sklep m.in. we Wrocławiui Poznaniu, w Poznań Plaza. Wkrótce można się jednak spodziewać kolejnych salonów D.E.P.T.

Światowe trendy przekłada się w kolekcjach na ubrania tzw. 'wearable', czyli do noszenia - dla kobiet o różnej rasie, kolorze skóry, wieku, pozycji i zasobności portfela.

Miksuj upodobanie do wygody z nowymi trendami, D.E.P.T., SS 11

Marka przygotowuje 10 kolekcji w ciągu roku, mieszając ze sobą rzeczy bazowe, klasyczne i must-have, hity sezonu. D.E.P.T. stara się, żeby każda kolekcja miała swoją linię kolorystyczną i rozpoznawalny klimat. W tym sezonie stawia na użyteczność i wygodę, łączą ze sobą rzeczy lekko romantyczne (sporo kwiatów w tym sezonie) i odzież streetwearową.

Rzeczy z nowej kolekcji znajdziecie w sklepie internetowym, TUTAJ:

Więcej:

Gatta Bodywear, wiosna 2011

Ikony kina w Gatta Bodywear - wiosna 2011