Gwiazdy na przyjęciu charytatywnym Omeny Mensah - zainspiruj się ich kracjami

Gwiazdy, aby błyszczeć na czerwonym dywanie wydają tysiące złotych na swoje kreacje. My, przedstawiamy Ci propozycje jak uzyskać podobny efekt za mniejsze pieniądze.

Kilka dni temu w pięknym Pałacu w Wilanowie pojawiło się grono polskich gwiazd. Tego dnia odbyła się premiera kalendarza "I... tak świat jest piękny!", którego inicjatorką jest Omenaa Mensah. Jest to zorganizowana akcja charytatywna, która ma na celu pomoc biednym dzieciom w Afryce. Fundacja Omeny zaangażowała się w zbiórkę pieniędzy oraz budowę szkoły w Ghanie, rodzinnym państwie gwiazdy, która ma na celu pomoc w pozyskaniu wykształcenia przez tamtejsze dzieci.

Szczytny cel

Znane i lubiane gwiazdy polskiego show biznesu: Justyna Steczkowska, Weronika Książkiewicz, Katarzyna Bujakiewicz oraz sama Omenaa dzięki współpracy z ITAKA poleciały na sesję zdjęciową do Maroka. Gwiazdy pozowały w kreacjach polskich designerów, a za zdjęcia odpowiedzialny był Marcin Suder. Efekt tego projektu można było oglądać na prezentacji kilka dni temu. Oprócz oficjalnego ukazania się kalendarza, do licytacji zostały wystawione suknie zaangażowanych w akcję projektantów. Zebrane z licytacji pieniądze zostaną przekazane na budowę szkoły.

 

Omenaa Mensah

Gwiazdy na dywaniku

 

Wydarzenie miało charakter dostojnego przyjęcia, na którym gwiazdy pojawiły się w zjawiskowych kreacjach. Na miano najpiękniejszej zdecydowanie można uznać suknie Omeny Mensah, Magdaleny Bieńkowskiej oraz Natalii Siwiec, która zaskoczyła wszystkich niebanalnym, eleganckim i nieprzesadzonym strojem. Specjalnie dla naszych czytelniczek przygotowaliśmy inspiracje jak wystylizować się niczym gwiazda na czerwonym dywanie.

 

Natalia Siwiec

Magdalena Bieńkowska

Joanna Orleańska

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Najlepsze zniżki w sieci - Kupony.gazeta.pl