Skandynawskie inspiracje w zimowej kolekcji Reserved Kids

Ice North i Super Natural to dwie linie z propozycjami zimowych ubrań dla najmłodszych fanów marki Reserved. Czy Twoje pociechy odnajdą się w skandynawskim klimacie?

To właśnie skandynawski urok zimy, jej surowość i minimalizm zainspirował dwie linie dziecięcej kolekcji Reserved Kids na nadchodzący sezon zimowy. Mogłoby się wydawać, że chłodna estetyka nie pasuje do wesołych kolekcji dla najmłodszych. Nic bardziej mylnego. Ograniczona paleta kolorów - odcienie bieli, szarości, czerni, turkusu - jak się okazuje daje świetne podstawy do stworzenia bardzo dynamicznych stylizacji. Poza tym stanowi świetny kontrast kolorystyczny do wcześniejszej, jesiennej kolekcji Reserved Kids Amsterdam, która z kolei utrzymana była w ciepłych, jesiennych barwach.

 

Zimowa kolekcja Reserved Kids inspirowana skandynawską prostotąZimowa kolekcja Reserved Kids inspirowana skandynawską prostotą

 

Dziecięce ubrania z nowej kolekcji Reserved to poza świetnym designem bardzo praktyczny wybór. Przez swoją prostotę są wygodne, idealne do casualowych stylizacji i jak na skandynawski sposób przystało - przytulne. Grube, nowoczesne dresowe mieszanki, bawełna, materiały typu "miś", pikowania i dzianiny sprawiają, że ubrania są bardzo ciepłe, na co szczególnie zwracamy uwagę zimą.

 

Skandynawski minimalizm w najnowszej kampanii Reserved KidsSkandynawski minimalizm w najnowszej kampanii Reserved Kids

 

Linia chłopięca przedstawia czarno-białe foto-nadruki, co powinno przypaść do gustu małym gentlemanom. Z kolei na linii dziewczęcej znajdziemy motywy zorzy polarnej. Kampania promująca kolekcje przenosi nas w surowość skandynawskich krajobrazów, w bardzo uproszczony sposób, jednak nie pozbawiony bajkowego uroku. Ascetyczna scenografia świetnie podkreśla zarówno prezentowaną kolekcję, jak również klimat, który zainspirował projektantów do jej stworzenia.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ