Kolekcja CAT FW15 - synonim komfortu i wygody [GALERIA ZDJĘĆ!]

Projektanci marki CAT przekonują, że najważniejsze jest to, jak czujesz się w swoich ubraniach i akcesoriach. Dla nich najważniejsza jest wygoda. Taka też jest kolekcja na nadchodzącą jesień i zimę 2015.

Kobiety coraz częściej porzucają niewygodne kobiece fasony na rzecz luźniejszych ubrań. Spodnie dresowe opuszczają siłownię, a bluzy przestają być akceptowane jedynie w sportowym wydaniu. Nie oznacza to, że rezygnujemy ze stylowego wyglądu! Dbamy o niego tworząc przemyślane miejskie stylizacje. Udowodniłyśmy już, że dresowe ubrania dobrze się łączą ze spódnicami i sukienkami, a luźne sportowe spodnie można założyć do obcasów i świetnie wyglądać. W cenie są wysokiej jakości materiały, oryginalny design i wyraziste kolory.

CAT Colorado Wool (mat. AmerSport)CAT Colorado Wool (mat. AmerSport)

W ten trend wpisuje się również obuwie marki CAT. Wygodne i komfortowe nie traci na oryginalności i przemyślanym designie. Ciekawym pomysłem jest połączenie skóry z kolorowymi wełnianymi wstawkami w modelu Colorado Wool. Możesz też postawić na klasykę w wydaniu CAT czyli subtelne kolory, mocną licowaną skórę i charakterystyczne dla marki wzornictwo. Wszystkie te cechy znajdziesz w butach Bruiser. Modelem o bardzo kobiecym charakterze jest Charlie. Wyróżnia go łagodna linia oraz ciepła kolorystyka.

Nowa kolekcja jest dostępna w sprzedaży od połowy września. Możesz też obejrzeć ją w naszej galerii zdjęć.

Lubisz nasze artykuły? Zostań fanką i kliknij TUTAJ


Więcej o: