H&M Studio pressday - w podróży przez modową galaktykę

Sportowy futuryzm i gwiezdne inspiracje w jesienno-zimowej kolekcji H&M Studio 2015.

Nie bez powodu na miejsce prezentacji kolekcji H&M Studio wybrano akurat warszawskie Muzeum Techniki i Przemysłu. Astronomiczna przestrzeń była idealnym miejscem do zaprezentowania ubrań, które widziały już wybiegi paryskiego Fashion Week.

Sportowa energia, funkcjonalność, futuryzm i galaktyczne inspiracje to motywy przewodnie jesienno-zimowej kolekcji damskiej H&M Studio 2015 oraz dziecięcej H&M STUDIO KIDS jesień/zima 2015/2016. W ekskluzywnej kolekcji marki znajdziemy wszystko to, co niezbędne w nadchodzącym sezonie: zapinane na suwak płaszcze i kurtki o nowoczesnych fasonach, ciepłe golfy oraz lureksowe swetry i spodnie zarówno z prostymi, jak i rozszerzanymi nogawkami. Swobodne warstwowe stylizacje elementów w chłopięcym stylu to cecha charakterystyczna obu kolekcji.

"Uwielbiam energię i klimat jesienno-zimowej kolekcji H&M Studio 2015. Zapinane na suwak, sportowe okrycia wierzchnie idealnie oddają styl ulicy, podczas gdy golfy nadają stylizacji warstwowy charakter. Połyskujący lureks sprawi, że w tym sezonie będziesz świętować niezależnie od pory dnia” mówi Ann-Sofie Johansson, Doradca Kreatywny H&M.

Produkty będą dostępne od 10 września w jedynym sklepie w Polsce mieszczącym się w Warszawie przy ulicy Marszałkowskiej 104/122 oraz w sprzedaży online. Jesteście równie mocno zachwyceni jak my? W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z prezentacji kolekcji oraz samej kampanii promującej ubrania.

Więcej o: