Solar: letnie ubrania i dodatki w kolorze niebieskim [ponad 40 propozycji!]

Niebieski to zdecydowanie kolor lata, po który projektanci sięgają co roku. Szeroka paleta odcieni od słodkiego baby blue do "poważnego" granatu pozwala na tworzenie różnorodnych stylizacji.

Kolor niebieski pojawia się na wielu ubraniach i dodatkach z kolekcji Solar. Możesz nosić go od stóp do głów łącząc ze sobą różne odcienie niebieskiego lub zestawiać z bielą, czernią, fioletem lub zielenią. W dodatkach marki Solar błękit zestawiono z energetyczną pomarańczą. W ten sposób powstały wesołe, wakacyjne naszyjniki.

Projektanci Solar udowadniają, że noszenie lazuru czy baby blue nie musi być ograniczone jedynie do urlopu i plaży. Świetnie sprawdzą się również w biurowych i casualowych stylizacjach. Chociażby błękit jest o wiele mniej oczywisty niż pudrowy róż i wygląda kobieco i świeżo jako kolor garnituru czy letniej sukienki. Tiulowe spódnice i proste sukienki w delikatne printy będą modnym pomysłem na letnią stylizację  a la Carrie Bradshaw.

Ważną pozycję w kolekcji Solar stanowią propozycje uszyte z denimu  i miękkich materiałów w jego odcieniach. Łącz je z kolorowymi dzianinami oraz bransoletkami i naszyjnikami. Biżuteria, torebki i szale w zaskakujących połączeniach materiałów oraz printów nadadzą ostatecznego szlifu stylizacjom na każdą okazję.