Rimmel: makijaż na jesień 2013

Retro Look, to nawiązanie do minionych dekad, przełożone na współczesne, często zaskakujące i nowatorskie stylizacje. Czerń i biel oraz pop-artowskie wzory są w tym sezonie wyjątkowo ciekawym trendem. Wystarczy jeszcze przyjrzeć się wizerunkom takich gwiazd lat 60-tych jak Twiggy czy Mia Farrow i inspiracje na jesienny makijaż gotowe.

TWARZ

Perfekcyjnie wyrównany koloryt i aksamitne, matowe wykończenie cery, to zasługa podkładu oraz pudru prasowanego Match Perfection. Okolice oczu oraz centralna część twarzy rozświetlona została korektorem z tej samej linii.

 

OCZY

Wyrazisty, graficzny makijaż oczu, to głównie czarny eyeliner i biała kredka oraz czarny, pogrubiający tusz do rzęs. Dla wzmocnienia intensywności efektu, warto dołożyć potrójną paletę cieni. Aby wykonać taki makijaż, należy eyelinerem zaznaczyć górną linię rzęs i śmiało wyciągnąć linię w kierunku zewnętrznego kącika oka.

Kolejny krok to linia, która podkreśla załamanie powieki. Połączone, tworzą wyjątkowo dynamiczny efekt. Dolną linię rzęs, również należy zaznaczyć eyelinerem. Od wewnętrznego kącika oka cienką kreską, która rozszerza się w kierunku zewnętrznego i kończy na linii dolnych rzęs. Zdefiniowany wyrazistymi liniami kształt górnej powieki wypełniamy szarym cieniem. Biały z kolei, rozświetla wewnętrzny kącik oka. Linia wodna oka umalowana jest również białą kredką. Rzęsy tuszujemy wyjątkowo pogrubiającym i niepozostawiającym grudek czarnym tuszem Scandaleyes Retro Glam.

 

USTA

Usta umalowane pomadką w pastelowym chłodnym różu, zmatowione i dodatkowo przypudrowane są doskonałym tłem dla wyjątkowo mocnego makijażu oczu.

 

KOŚCI POLICZKOWE

Wyszczuplone, blade policzki to zasługa nałożonego po skosie potrójnego, jasnego różu.

 

PAZNOKCIE

subtelnym uzupełnieniem całego wizerunku jest naturalny różowo-cielisty kolor paznokci.

 

 

Kosmetyki z jesiennej kolekcji Rimmel:

TWARZ

Podkład Soft Beige 200 Match Perfection

Puder prasowany True Ivory 103 Match Perfection

Rozświetlacz Classic Beige 030 Match Perfection

Róż Light 001 Match Perfection

OCZY

Maskara Scandaleyes Retro Glam

Czarny eyeliner SCANDALEYES THICK&THIN

Biała kredka Soft Kohl Pure White  071

Cienie trio Glam'eyes Twilight Zone 710

USTA

Pomadka Candy Lasting Finish 002

 

PAZNOKCIE

Lakier Salon Pro - Brit Manicure 433

 

 

Rimmel Stay Matte Pressed Powder 214589-1324
0 opinii w okazje.info

 

Więcej o: