Tous w Galerii Katowickiej już 20 kwietnia

TOUS, jedna z najbardziej lubianych przez gwiazdy marek, otworzy swój salon w Galerii Katowickiej. Hiszpańska firma, która powstała w 1920r., znajduje się w czołówce koncernów jubilerskich na świecie. Jej symbolem są misie wykonywane ręcznie przez jubilerów z ponad 15-letnim doświadczeniem w warsztatach w Barcelonie. TOUS to także galanteria skórzana, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, torebki, walizki, portfele, szale oraz długopisy. Salon w Galerii Katowickiej otwarty zostanie po 20 kwietnia br

TOUS to rodzinna, hiszpańska marka, która powstała w 1920r. Firmę założyło małżeństwo Salvador Tous Blavi i Teresa Ponsa. W 1961 roku syn założycieli, Savador Tous poślubił Rosę Oriol i wspólnie uczynili z TOUS'a dynamicznie rozwijającą się markę.

Polską ambasadorką TOUS jest Małgorzata Socha, a światowymi twarzami były m.in. Kylie Minogue i Jennifer Lopez.

Sklep TOUS zostanie otwarty w Galerii Katowickiej za około miesiąc. Firma posiada 180 salonów w Hiszpanii i 400 na całym świecie, w tym w światowych stolicach mody: Paryżu i Nowym Jorku.

Marka rocznie tworzy 32 kolekcje biżuterii, co dwa tygodnie prezentuje nowe wzory.

TOUS w Galerii Katowickiej oferować będzie unikalny, nowoczesny design i wysokiej jakości materiały. Biżuteria marki wykonana jest z 18-karatowego złota, srebra lub stali szlachetnej, zdobią ją m.in. diamenty i perły.

TOUSmat. prasowe

TOUS to także galanteria skórzana, akcesoria, perfumy, zegarki, okulary, torebki, walizki, portfele, szale oraz długopisy.

- Biżuteria związana jest z najważniejszymi chwilami życia każdego z nas. Stojąca na czele firmy Rosa Tous inspirację dla obecnego symbolu marki - znanego na całym świecie misia - znalazła podczas jednej z podróży, na wystawie sklepu z zabawkami. Tak powstał znak rozpoznawczy biżuterii zabawnej, magicznej i całkiem eleganckiej. Zapraszamy do szukania swoich inspiracji w Galerii Katowickiej, wkrótce także w sklepie TOUS -mówi Monika Olejnik-Okuniewska, NEINVER Polska.

Proces tworzenia misia TOUS to przygotowanie odpowiednich wymiarów, materiałów i wykończenia tak, aby skomponowane z nim dodatki stanowiły jedną całość.

Misie wykonywane są ręcznie przez jubilerów z ponad 15 letnim doświadczeniem w warsztatach TOUS w Barcelonie. Już od wielu lat marka stała się ulubioną wśród celebrytów na całym świecie.

Tousmat. prasowe