Kolekcja Venezia Jesień-Zima 2012

Na zbliżający się sezon jesień/zima 2012 Venzia przygotowała coś specjalnego - całą gamę wzorów utrzymanych w modnej, jesiennej stylistyce, doprawionych zaskakującymi i przełamującymi klasyczne konwencje dodatkami.
Kolekcja Venezia jesień/zima 2012 Na zbliżający się sezon jesień/zima 2012 Venezia przygotowała coś specjalnego Na sezon jesień/zima 2012 Venezia proponuje kozaki - płaskie, na koturnie czy słupku - ozdobione kolorowymi haftami lub ręcznie malowanymi na skórze wzorami Na zbliżający się sezon jesień/zima 2012 Venezia przygotowała coś specjalnego - całą gamę wzorów utrzymanych w modnej, jesiennej stylistyce, doprawionych przełamującymi klasyczne konwencje dodatkami. Jesienna pogoda nierzadko wymusza sięganie po ciężkie buty, które jak się okazuje wcale nie muszą być nudne! W nadchodzącym sezonie w salonach Venezia królować będzie kobiecość, elegancja i wygoda. Kozaki - płaskie, na koturnie czy słupku - zostały ozdobione kolorowymi haftami lub ręcznie malowanymi na skórze wzorami. W kolekcji znajdziemy także modele z wywijanym przy kostce futerkiem oraz wełnianymi wstawkami. Kobiece botki na platformie zostały obszyte skórą, co utworzyło pełną, zamkniętą formę buta. W kilku modelach wykorzystano także pikowania na cholewce. Efekt? Sportowa elegancja. Hitem sezonu są flatformy, czyli platformy w płaskiej wersji oraz oksfordki wzbogacone kolorowymi detalami. Nie zabraknie też mocniejszych propozycji: butów motocyklowych na koturnie, z ćwiekami i nitami oraz półbutów w stylu nieśmiertelnych martensów. Zmieniono także zastosowanie motywów zwierzęcych - wężową skórą, w kilku wariantach kolorystycznych, pokryto platformy, obcasy i koturny. Bardzo ważną część kolekcji stanowią kowbojki ozdobione motywem flagi amerykańskiej, który obecny jest także w linii torebek i trampek. Te ostatnie Venezia proponuje w tym sezonie w zmienionej wersji - na koturnie. W męskiej kolekcji znajdziemy duży wybór eleganckich pantofli, półbutów, botków i sztybletów. Bardziej nieformalny styl zapewnią wysokie, skórzane trampki, modele inspirowane oficerkami oraz krótkie, wsuwane sztyblety ze ściągaczem. Kolorem nadchodzącego sezonu w kolekcji Venezia jest bordo i odcienie czerwieni. Przełamują je przygaszony turkus, beż i czerń. Klasyczny brąz tym razem ustępuje miejsca naturalnemu cuoio. W najnowszych propozycjach dominuje skóra licowa, lakierowana, nubuk, zamsz, skóra tłoczona i ortalion. Innowacyjne połączenie wzorów i kolorów, to nowa zaskakująca definicja obuwia Venezia, które w sezonie jesienno - zimowym pozwala zamanifestować swoją osobowość

Jesienna pogoda nierzadko wymusza sięganie po ciężkie buty, które jak się okazuje wcale nie muszą być nudne! W nadchodzącym sezonie w salonach Venezia królować będzie kobiecość, elegancja i wygoda.

Kozaki - płaskie, na koturnie czy słupku zostały ozdobione kolorowymi haftami lub ręcznie malowanymi na skórze wzorami. W kolekcji znajdziemy także modele z wywijanym przy kostce futerkiem oraz wełnianymi wstawkami.

Ultra - kobiece botki na platformie zostały obszyte skórą, co utworzyło pełną, zamkniętą formę buta. W kilku modelach wykorzystano także pikowania na cholewce - efekt? - sportowa elegancja.

Hitem sezonu są flatformy - czyli platformy w płaskiej wersji oraz oksfordki wzbogacone kolorowymi detalami. Nie zabraknie też mocniejszych propozycji, butów motocyklowych na koturnie, z ćwiekami i nitami oraz półbutów w stylu nieśmiertelnych martensów.

Zmieniono także zastosowanie motywów zwierzęcych - wężową skórą, w kilku wariantach kolorystycznych, pokryto platformy, obcasy i koturny.  Bardzo ważną część kolekcji stanowią kowbojki ozdobione motywem flagi amerykańskiej, który  obecny jest także w linii torebek i trampek. Te ostatnie Venezia proponuje w tym sezonie w zmienionej wersji  - na koturnie.

W męskiej kolekcji znajdziemy duży wybór eleganckich pantofli, półbutów, botków i  sztybletów. Bardziej nieformalny styl zapewnią wysokie, skórzane trampki, modele inspirowane oficerkami oraz krótkie, wsuwane sztyblety ze ściągaczem.

Kolekcja Venezia  Jesień-Zima 2012

Kolorem nadchodzącego sezonu w kolekcji Venezia jest bordo i odcienie czerwieni. Przełamują je przygaszony turkus, beż i czerń. Klasyczny brąz tym razem ustępuje miejsca naturalnemu cuoio.

W najnowszych propozycjach dominuje skóra licowa, lakierowana, nubuk, zamsz, skóra tłoczona i ortalion. Innowacyjne połączenie wzorów i kolorów, to nowa  zaskakująca definicja obuwia Venezia, które w sezonie jesienno - zimowym pozwala zamanifestować swoją osobowość

Więcej o: