Jesienny lookbook House

Jesienne kolory, ciepłe dzianinowe warstwy, rockowe akcenty i szczypta sportowego luzu to główne trendy w jesiennej kolekcji HOUSE. Najnowszy lookbook marki zestawia ze sobą najbardziej charakterystyczne elementy w niekoniecznie oczywistych miejskich stylizacjach, które idealnie sprawdzą się podczas jesiennych chłodów.

W nowej kolekcji HOUSE dominują kolory jesienne - musztarda, rudości, śliwkowe fiolety, bordo i różne odcienie brązów oraz bardzo jasne szarości i blade błękity. Nie brakuje też rockowej czerni i żywych, kontrastujących kolorów w bardziej sportowych ubraniach.

HOUSE pokazuje, jak nosić zestawione ze sobą warstwy o różnej grubości i długości. Tworzą je mięsiste, ciepłe dzianiny miękko otulające sylwetkę, grube sploty, melanże i warkocze połączone z cieńszymi materiałami. Warstwowy styl "na cebulkę" jest nie tylko praktyczny podczas jesiennych chłodów, ale może być też seksowny - na przykład w zestawieniu z dzianą mini, cienką koszulową sukienką założoną pod spód lub wąskimi rurkami z farbowanego na jesienne barwy denimu.

Jesienny lookbook House

Gdyby tego było mało, dziewczyny, które chcą całkowicie schować się przed przenikliwym chłodem, mogą od stóp do głów przykryć się olbrzymim szalem z frędzlami w modne etniczne wzory albo ciepłym wełnianym płaszczem. Kropką nad i będą zabawne "zwierzęce" czapki z uszami i wiązane botki do kostek, podkreślające nieco grunge'owy styl całości.

Silnym akcentem lookbooka są też drapieżne, rockowe stylizacje zapowiadające kolekcję sylwestrową, w której znalazły się obowiązkowe elementy stylu takie jak czerń, skóra i metalowe nity.

Więcej o: