YES Princess Dream

Fantazyjne jak z bajki, barwne jak ze snu - biżuteria jak ze snu księżniczki

Zapewne każda z nas marzyła, by choć na jeden dzień zamienić się w księżniczkę. Z łezką w oku oglądałyśmy ślub księcia Williama i Kate Middleton, wyobrażając sobie siebie w pięknej sukni i z tiarą na głowie. Z najnowszą kolekcją marki YES, Princess Dream to marzenie może stać się rzeczywistością.

YES Princess Dream to kolekcja fantazyjna jak z bajki, barwna jak ze snu! Zaprojektowana, by spełniać nasze młodzieńcze marzenia. Dzięki niej, choć przez chwilę możesz poczuć się jak bohaterka, pełnych magii baśni o Śpiącej Królewnie czy Kopciuszku. Srebrne i pozłacane wisiorki, bajeczne kolczyki i pierścionki do których wykończenia wykorzystano iście królewskie naturalne kamienie jak ametyst, kwarc dymny, cytryn czy rubin, to prawdziwe dzieła sztuki.

YES Princess Dream

Mieniące się pastelowymi barwami, uzupełnione cyrkoniami, by nadać biżuterii jeszcze większego blasku. Idealne na specjalne okazje, kiedy wyjątkowość Twojej kreacji zasługuje na idealną oprawę, a Ty chcesz poczuć się jak członkini rodziny królewskiej.

Każda z nas jest bowiem w głębi księżniczką z dziewczęcych marzeń. Dlatego daj się ponieść swym dziecięcym fantazjom i spraw sobie biżuterię, która przeniesie Cię do świata baśni! Kolekcja będzie dostępna w salonach YES i na stronie internetowej YES.pl już na początku lipca.

Więcej o: