Sukienka NIFE - jak z szafy Audrey Hepburn

Audrey Hepburn nie powstydziłaby się założyć takiej sukienki na spacer Piątą Aleją. To właśnie ona była inspiracją bardzo gustownej sukienki NIFE.
Sukienka NIFE Jak z szafy Audrey Hepburn. Audrey Hepburn nie powstydziłaby się założyć takiej sukienki na spacer Piątą Aleją. To właśnie ona była inspiracją bardzo gustownej sukienki NIFE. Audrey Hepburn nie powstydziłaby się założyć takiej sukienki na spacer Piątą Aleją. To właśnie ona była inspiracją bardzo gustownej sukienki NIFE. Audrey Hepburn to kobieta-ikona. Symbol niewymuszonej elegancji, dobrego smaku i wielkiej klasy. Rzesze kobiet po dziś dzień wpatrują się co rano w portret Audrey, starając się uszczknąć dla siebie trochę jej stylu. Dlatego powoływanie się na aktorkę przy projektowaniu ubrań zobowiązuje. Nie łatwo sprostać takiemu ideałowi... Marce Nife chyba to się udało - właśnie wypuściła na rynek sukienkę sygnowaną imieniem aktorki ze "Śniadania u Tiffany'ego". Powstały dwa modele: w klasycznej czerni i kremowy. Sukienka posiada obowiązkowy dekolt w łódkę, zabudowaną górę, jest dopasowana w talii i rozkloszowana na dole. Wystarczy tylko odpowiednie zestawienie z dodatkami w stylu Audrey, by stworzyć niezapomnianą stylizację z waszego ulubionego filmu. Marka proponuje zestawić sukienki z określonymi rzeczami - przykładowo model czarny z kapeluszem z obszernym rondem, balerinkami ze złotą klamrą oraz małą kopertówką. Model kremowy świetnie będzie wyglądał z perełkami w uszach, biało czarnymi klasycznymi szpilkami oraz chanelowskim w stylu żakiecikiem. Oczywiście możecie tworzyć własne stylizacje - cena sukienki to 119 zł. Do kupienia w sklepie internetowym marki.

Audrey Hepburn to kobieta ikona. Symbol niewymuszonej elegancji, dobrego smaku i wielkiej klasy. Rzesze kobiet po dziś dzień wpatrują się co rano w portret Audrey starając się uszczknąć dla siebie trochę jej stylu.

Dlatego powoływanie się na aktorkę przy projektowaniu ubrań zobowiązuje. Nie łatwo sprostać takiemu ideałowi...

Marce Nife chyba to się udało - właśnie wypuściła na rynek sukienkę sygnowaną imieniem aktorki ze "Śniadania u Tiffany'ego". Powstały dwa modele: w klasycznej czerni i kremowy.

Kremowa stylizacja w stylu Audrey, NIFE

Sukienka posiada obowiązkowy dekolt w łódkę, zabudowaną górę, jest dopasowana w talii i rozkloszowana na dole. Wystarczy tylko odpowiednie zestawienie z dodatkami w stylu Audrey, by stworzyć niezapomnianą stylizację z waszego ulubionego filmu.

Marka proponuje zestawić sukienki z określonymi rzeczami - przykładowo model czarny z kapeluszem z obszernym rondem, balerinkami ze złotą klamrą oraz małą kopertówką.

Model kremowy świetnie będzie wyglądał z perełkami w uszach, biało czarnymi klasycznymi szpilkami oraz chanelowskim w stylu żakiecikiem.

Oczywiście możecie tworzyć własne stylizacje - cena sukienki to 119 zł.

Do kupienia w sklepie internetowym marki.

Więcej:

Sukienki poniżej 100zł, wiosna 2011

Wiosenne sukienki poniżej 100zł - przegląd

Więcej o: