Wiktoria G±siewska na czerwonym dywanie w Londynie w sukni polskiej projektantki!

Aktorka nie narzeka na brak zajęć. Ostatnio Wiktoria G±siewska pojawiła się na premierze "Czarownicy 2" z Angelin± Jolie w roli głównej, w Londynie. SprawdĽcie, na jak± suknię zdecydowała się gwiazda!

Wiktoria G±siewska w sukni Violi Piekut

Młoda aktorka angażuje się obecnie w wiele projektów. Gra w serialach, prowadzi programy, a nawet jak ostatnio się okazało – tańczy! Na europejsk± premierę filmu „Czarownica 2” Wiktoria G±siewska zabrała ze sob± brata. To pierwsze tak duże wydarzenie, w którym brała udział aktorka. Artystka miała okazję przej¶ć po czerwonym dywanie obok takich gwiazd jak Angelina Jolie czy Elle Fanning. Wiktoria G±siewska zachwyciła fanów publikuj±c relację oraz zdjęcie w kreacji, jak± na tę okazję wybrała.  Welurowa suknia w ciemnym odcieniu różu projektu Violi Piekut idealnie wpasowuje się w aktualne trendy. Gwiazda postawiła na delikatny makijaż i rozpuszczone włosy oraz klasyczne, czarne szpilki.

Wiktoria G±siewska w towarzystwie ¶wiatowych gwiazd

Na premierze kolejnej czę¶ci „Czarownicy” nie zabrakło gwiazd ogrywaj±cych w nim główne role m.in. Angeliny Jolie, Elle Fanning i Michelle Pfeiffer. Z jedn± z nich Wiktorii G±siewskiej udało się zrobić zdjecie, którym pochwaliła się na swoim Instagramie. Elle Fanning zaprezentowała się w kreacji od Armani Prive, któr± zachwyciła media na całym ¶wiecie.  Fani polskiej aktorki zgodnie twierdz±, że jej stylizacja niczym nie odbiega od looku gwiazdy z metk± ¶wiatowego projektanta.

Życie i kariera Wiktorii G±siewskiej

Gwiazda prywatnie zwi±zana jest ze swoim koleg± z planu „Rodzinki.pl” Adamem Zdrójkowskim. Wspólnie należ± do grona współprowadz±cych program „The Voice of Poland”. Na szklanym ekranie zadebiutowała w 2005 roku maj±c niespełna 6 lat. Ma na swoim koncie rolę w filmie „Katyń” Andrzeja Wajdy. Posiada trójkę rodzeństwa: brata Mateusza oraz Oskara oraz siostrę Nicole. Na jej Instagramie znajdziemy również wiele zdjęć z innym członkiem rodziny, suczk± Bonnie, która odziedziczyła imię po bohaterce popularnego serialu „Pamiętniki Wampirów”.

Więcej o: