Deva Cassel, 14-letnia córka Moniki Bellucci, wystąpi w reklamie Dolce&Gabbana

Monica Bellucci to wieloletnia muza projektantów Dolce&Gabbana. Aktorka wiele razy występowała w kampaniach włoskiego domu mody. Wszystko wskazuje na to, że najstarsza córka aktorki pójdzie w ślady swojej pięknej mamy.

Deva Cassel to czternastoletnia córka znanej pary aktorów - Moniki Bellucci oraz Vincenta Cassel. Do tej pory dziewczynka oraz jej młodsza siostra nie występowały publicznie, a ich życie prywatne było dość skrzętnie ukrywane przed obiektywami paparazzich. Występ w reklamie słynnego domu mody Dolce&Gabbana może być zapowiedzią wielkiej kariery u progu której stoi właśnie córka Moniki Bellucci.

Córka Moniki Bellucci wystąpi w reklamie Dolce&Gabbana

Deva Cassel - córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela - w reklamie Dolce&GabbanaDeva Cassel - córka Moniki Bellucci i Vincenta Cassela - w reklamie Dolce&Gabbana Gianni Riccio / BACKGRID / BACKGRID

Deva Cassel pojawiła się na planie reklamy perfum "Peony" włoskiego domu mody w miasteczku Ravello. Na zdjęciach widać, że Deva odziedziczyła urodę po swojej pięknej mamie, a w białej koronkowej sukni i rozpuszczonych włosach wygląda jak młodsza kopia Moniki Bellucci. Aktorka towarzyszyła na planie swojej najstarszej córce. Na efekty współpracy będziemy pewnie musieli jeszcze chwilę poczekać. 

Monica Bellucci w kampanii marki z 2013 rokuMonica Bellucci w kampanii marki z 2013 roku Dolce&Gabbana

Monica Bellucci to wieloletnia muza i przyjaciółka projektantów Dolce&Gabbana. W ubiegłym roku 54-letnia aktorka pojawiła się po raz pierwszy od ponad 26 lat na wybiegu włoskiego domu mody. Do tej pory Bellucci występowała w reklamach oraz kampaniach Dolce&Gabbana. 

Więcej o: