Meghan Markle w dwóch czarnych kreacjach jednego dnia. W której wygląda lepiej?

Odkąd Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego o jej stylizacjach codziennie rozpisują się portale modowe, a jej styl jest uwielbiany i kopiowany przez tysiące kobiet na całym świecie. Tym razem księżna Sussex zaskoczyła klasyczną barwą. Jak wyglądała w czerni?

Wtorek był dla Maghan Markle wyjątkowo pracowitym dniem. Rano wzięła udział w obchodach stulecia Królewskich Linii Lotniczych, a już po południu udała się razem z mężem - księciem Harrym - na dwudniową wizytę do Irlandii. Na obie uroczystości wybrała czarne kreacje.

Meghan Markle w dwóch czarnych sukienkach jednego dnia

Podczas obchodów stulecia Królewskich Linii Lotniczych Meghan Markle miała na sobie klasyczny i stonowany zestaw. Rozkloszowana czarna sukienka wyglądała skromnie, jednak dzięki dekoltowi, który odsłaniał ramiona, księżnej Meghan udało się przemycić do stylizacji odrobinę ekstrawagancji. Całość uzupełniał stylowy fascynator i czarna kopertówka. Księżna Sussex przełamała zestaw szpilkami w kolorze nude.  

Do Irlandii księżna Meghan przyleciała w stylizacji w kolorze butelkowej zieleni: eleganckiej bluzce i dopasowanej spódnicy. Na część oficjalną wybrała czarną, odsłaniającą ramiona ołówkową sukienkę z efektownym paskiem z dużą klamrą.

Meghan Markle na chrzcinach księcia Louisa

Wiele osób uważa, że czerń nie jest najlepszym kolorem dla księżnej Sussex. Podobnie jak brudna zieleń - w kreacji w takim kolorze wystąpiła w poniedziałek podczas ceremonii chrztu księcia Louisa. My również uważany, że Meghan Markle wygląda korzystniej w jasnych barwach, które podkreślają jej urodę. Trzeba jednak przyznać, że bez względu na kolor kreacji, księżna Sussex zawsze prezentuje się z klasą i śledzi najnowsze trendy.  

Więcej o: