Szwajcarskie zegarki marki Rotary - najpiękniejsze modele 70% taniej!

Agata Zielińska
07.01.2020 12:00
Zegarek

Zegarek (www.instagram.com/rotarywatches)

Prestiżowa marka Rotary ma swoje korzenie w Szwajcarii, która słynnie z najtrwalszych, eleganckich i praktycznych zegarków na świecie. Już w 1895 roku rozpoczęła produkcję klasycznych czasomierzy oraz zegarków o ponadczasowym designie. Ile kosztują najlepsze szawjcarskie zegarki i gdzie je kupić? Wybraliśmy najpiękniejsze modele z rabatem sięgającym nawet 70%.

Ekskluzywne zegarki marki Rotary dla mężczyzn

Długoletnia tradycja, ponadczasowa klasyka i niezwykła wytrzymałość - takie właśnie są zegarki marki Rotary. Wybraliśmy modele na skórzanym pasku, które są lekkie i praktyczne, pasują zarówno do codziennych, jak i wieczorowych stylizacji. Zegarki na bransolecie idealnie zastępują biżuterię, są modnym i praktycznym uzupełnieniem kreacji. Wybraliśmy męskie zegarki w stylu vintage i nowoczesnym, które kupisz ze sporym rabatem.

Zegarek męskiZegarek męski www.instagram.com/rotarywatches

Porządne i zegarki, które kupisz aż 70% taniej! - damskie modele

Zegarki Rotary wykonane są ze stali szlachetnej, która jest pozłacana białym, żółtym lub różowym złotem. W ofercie marki znajdziecie dwa rodzaje mechanizmów: kwarcowy oraz automatyczny. Który wybrać? Większość luksusowych producentów zegarków decyduje się na kwarcowy. Polega on na zastosowaniu w mechanizmie kryształu kwarcu. Drgania kryształu, które wywołuje bateria występują z częstotliwością ponad trzydziestu dwóch tysięcy drgań na sekundę. Są one przeliczane przez rezonator kwarcowy i pojawiają się na wyświetlaczu lub tarczy zegarka w postaci aktualnej godziny. Zegarki z mechanizmem kwarcowym są dokładniejsze od zegarków mechanicznych. Wybraliśmy modele zegarków automatycznych i kwarcowych, które kupisz aż 70% taniej!

Więcej o: