Nowa kolekcja sukni ślubnych Agaty Wojtkiewicz

Natalia Stachacz
11.10.2017 13:01
Sezon ślubny 2017 dobiega końca, ale równocześnie rozpoczyna się gorący czas dla par, które sakramentalne "tak" powiedzą sobie już za kilka lub kilkanaście miesięcy. Przyszłe panny młode zazwyczaj jesienią rozpoczynają poszukiwania swoje wymarzonej kreacji, a projektanci właśnie teraz prezentują swoje propozycje na wiosnę i lato 2018. Naszą szczególną uwagę zwróciła nowa kolekcja Agaty Wojtkiewicz, które tworzy suknie proste, eleganckie, ale niepozbawione zaskakujących elementów.

Coraz częściej projektanci sukni ślubnych odchodzą od utartych przez lata schematów i na tę szczególną okazję proponują kreacje bardzo minimalistyczne, eleganckie, przełamane ciekawą formą. Jedną z takich osób jest Agata Wojtkiewicz, które w swojej najnowszej kolekcji "4 A.M. Lovers" po raz kolejny definiuje wizerunek nowoczesnej panny młodej. 

Mat. prasowe
Mat. prasowe

- Inspiracją do powstania kolekcji był klimat paryskich kawiarni i wizja młodej pary, która "wymyka" się nad ranem z własnego przyjęcia weselnego, żeby w końcu tylko we dwoje spacerować pustymi jeszcze ulicami miasta i móc nacieszyć się sobą - komentuje projektantka.

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Bazę projektów stanowią ekskluzywne jedwabie. Wojtkiewicz na pierwszym miejscu stawia wygodę, dlatego wszystkie kreacje, które tworzy, mają być nie tylko eleganckie i piękne, ale też komfortowe w noszeniu. Wśród nowych fasonów prym wiodą trzy główne motywy - seksowne i niebanalne pęknięcia, odkryte ramiona oraz spektakularne treny. Brakuje typowych "księżniczek" - suknie są raczej zmysłowe, eksponują w bardzo subtelny sposób atuty sylwetki. Uzupełnieniem kolekcji są dodatki takie jak kopertówki i oryginalne okrycia wierzchnie.

Mat. prasowe
Mat. prasowe

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX