Koszule w stylizacjach na co dzień

Adrianna Olejnik
10.11.2017 15:00
koszula na co dzień

koszula na co dzień (Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów)

Koszula kojarzy ci się ze sztywnymi zasadami biznesowego dress code'u i nie wiesz, jak wystylizować ją na co dzień? Proponujemy trzy zestawy, w których będziesz czuła się swobodnie i wyglądała stylowo.

Biały kołnierzyk i elegancki żakiet - z tym najczęściej kojarzymy koszulę i unikamy jej w codziennych stylizacjach. Zupełnie niesłusznie, bo dobrze dobrana do okazji może stanowić uzupełnienie wygodnej i kobiecej garderoby. Jakie modele wybrać, jeśli chcemy wyglądać stylowo i na luzie?

Rockowa krata

Lubisz stylizacje z pazurem? Rockowa kratka to podstawa drapieżnej stylizacji w ulicznym stylu. Jeśli nie wiesz, z czym ją połączyć, wybierz skórzane spodnie, ciężkie workery i narzuć na siebie skórzaną kurtkę. Czerń i biel w zestawieniu z czerwienią komponuje się świetnie i tworzy nonszalanckie wrażenie.

koszula na co dzień
Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Jeansowa

Jeans to ulubiony materiał w codziennych stylizacjach. Uwielbiamy go za uniwersalność i prostotę, z jaką łączy się z innymi tkaninami i wzorami. Koszulę wykonaną z grubej bawełny noś do spodni i spódnic - świetnie wygląda w zestawieniu ze skórą, lecz równie dobrze sprawdzi się połączona z jeansem w innym kolorze lub welurem. Wygodne buty, duży sweter na wierzch i jesteś gotowa stawić czoła jesiennej chandrze.

koszula na co dzień
Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Z ozdobnym wiązaniem

Nieco bardziej elegancko, lecz na co dzień - koszula z wiązaniem to modny i robiący wrażenie dodatek. Połączona ze spódnicą wygląda elegancko i zwraca uwagę. Możesz założyć do niej szpilki lub wygodne kozaki, a na wierzch założyć klasyczny płaszcz - szyk i klasyczna elegancja w wydaniu codziennym to świetny look na niezobowiązujące spotkanie. 

koszula na co dzień
Fot. kolaż avanti24 / materiały partnerów

Zobacz więcej koszul, które możesz włączyć do codziennych stylizacji.

Więcej o: